Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Már 3 éve van barátom es többször is előfordult, hogy egy régebbi fiú ismerősöm rámírt,mintha csak szimplán beszélgetni akarna, de aztán mindig talizni akart. Már többször elutasítottam . Szerintetek mit akar vagy nem gondolja, hogy azért nem találkozok vele mert van barátom?
2018. ápr. 21. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sehonnan nem tudott értesülni arról hogy pasid van, valószínűleg nem tudja.

Ha találkozni akar, annak ezer oka lehet. Lehet bejossz neki, lehet csak személyesen akar valamiről beszélni.. lehet egy baratnodrol akar valamit megtudni.. stb

De meg is Kerdezheted tőle, hogy mit akar. Illetve megmondhatod hogy barátod van, és ha össze akart szedni, azonnal leszáll rólad, hacsak nem mániákus.

2018. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy van barátom mivel a profilképemen is vele vagyok meg egy csomó képünk van kint. Csak azt nem értem, hogy amíg nem volt barátom akkor nem akart találkozni, csak miután már összejöttünk.
2018. ápr. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!