Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom aki most 13 éves azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hugom aki most 13 éves azt állítja hogy beleszeretett egy film karakterbe (most nem szeretném megnevezni) Ez lehtséges? Ilyen fiatalom az ember érezhet egyáltalán szerelmet?

Figyelt kérdés
Kérlek komoly válaszokat adjatok

2019. aug. 13. 20:37
 1/9 anonim válasza:
78%
Igen.
2019. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%

Ebben a korban tök normális ezt érezni.

Én 13 évesen Nick Jonasba voltam "szerelmes", mást se lehetett hallani tőlem. Akkor nagyon szerelemnek éreztem, visszagondolva nyilván nem lehet az, hiszen eléggé egyoldalú dolog. :) inkább olyan plátói szerelemnek mondanám.

2019. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%

Oh Johnny Depp. Még ma is oda vagyok érte.😄 14 évesen már egy évfolyam társamért voltam oda és majd megszakadt a szívem a ballagás után hogy többet vsz nem látom. 😭 15 évesen már barátom volt.

Sok lánynak már az ő korában is van barátja. Miért ne lehetne szerelmes. Mondjuk sztár iránt inkább rajongás

2019. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én Dr. House-ba voltam szerelmes 13 évesen. Ez teljesen normális, nyugi
2019. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, ne nevezd meg, megsérted a személyi jogait.
2019. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a probléma itt nem is azzal van hogy azt mondja szeret valakit hanem inkább azzal bevallása szerint ki be szerelmes
2019. aug. 14. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
13??? Ovi óta vannak különböző fellángolásaim tv-szereplők iránt. Szerintem ilyen korszaka mindenkinek volt, később áttér majd a kortársaira, nyugi
2019. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem
2019. aug. 14. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes?nemhiszem.

Max oda van az egész karakterért. Ahogyan viselkedik,ahogyan kinéz.

2019. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!