Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy létezik...

Miért van az, hogy létezik egy dolog vagy történt valami régen és azóta is úgy van és az embereket nem érdekli, aztán jó egy film vagy sorozat és akkor mindenki ráfügg az adott dologra amit utána 3 hónap után elfelejt?

Figyelt kérdés
Pl.: Most épp Csernobil volt ilyen, hogy mindenkit mennyire érdekelt meg szakértője lett az ott lévő dolgoknak

2019. aug. 3. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Rosszul látod.

Eddig is sok mindenkit érdekelt, és sokan beszéltek róla.

De vegyük már figyelembe, hogy eltelt 33 év!

Ha mindenki az akkori dolgokról beszélne, akkor meg az lenne a bajod, hogy miért nem tudnak ezen túllépni, miért nem fogják fel, hogy elmúlt, stb.


Nem, nem lett senki szakértője a témának, aki eddig nem volt.

De azt ne vesd már az emberek szemére, hogy érdekli őket egy téma, és kicsit utánaolvasnak, és fel is fogják! Én minden egyes filmnél, könyvnél utánaolvasok a háttértörténetnek, rá szoktam keresni a színészekre is, meg a megformált karakterekre is.

Ez ugye csak akkor igaz, ha igaz történetet mesélnek el, vagy pl életrajzi filmről van szó.


Kiscit túltoltad ezt a dolgot. Na jó, nem kicsit.

2019. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én most pl. arra gondolok, hogy menjünk el Csernobilba fotót csinálni az Instagramra, mert Csernobil most éppen felkapott meg menő 2 hét múlva meg már a kutyát se fogja érdekelni... Vagy most pl. ez az 51-es körzet mánia is.
2019. aug. 5. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem olyannyira érdekel az atomerőmű-téma, hogy pár éve baráti találkozót szerveztem Paksra.

Pripjaty-ba pedig már régebb óta el szeretnék jutni.


Tehát nem mindenki a sorozat kapcsán kapta fel a témát.


Amúgy miért zavar, hogy felkapott lett?

2019. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!