Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel megismerkedtem a suliban, az utolsó héten. Akkor egész sokat beszélgettünk, utánna vége lett a sulinak és már csak messengeren irkodrunk, mivel nem akar velem kijönni, de ott szivesen beszélget. Na most 1 hete nem írtam neki, mert ahol nyaraltam nem volt net. És most valamit szeretnék, de nem tudom mit hogy indítsam be a beszélgetést. Ez most nagyon úgy tűnhet hogy egy tápé p*cs vagyok, de valamaiért amióta agyalok ezen semmi se jut eszembe :(.
2019. aug. 15. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el neki a szerencsétlenkedésedet, amit itt művelsz gyakorin.
2019. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez amúgy nem lenne rossz ötlet, kreatív, de van okom hogy miért nem, nem akarom egyenlőre bevallani neki hogy tetszik, bár ő sejti...
2019. aug. 15. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Wait a minute.... elhívtad randira de nem akarod elmondani, hogy tetszik. Am meg ird le neki, hogy “Szia élek még csak nyaraltam és nem volt net. Mi történt veled ez alatt a hét alatt?”
2019. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hívtam el randira, 3-an mentünk volna de nem akart, de viszont ha nem írok neki 1-2 nap alatt ő ír rám, most nem tudom mi van. Na mebpróbálok majd valamit holnap
2019. aug. 15. 21:56
 5/5 Nesty ***** válasza:

A legtobb lany hidd el szereti hogyha nem nyomulosan, de kello magabiztosaggal, elhuvjak randira. Az az a dolog, ami eldonti hogy tenyleg szeretne e veled valami mast is nem csak baratsagot.

Most mondhatod, hogy korai vagy felsz hogy nemet mond.

De mi lesz? Mi lesz ha nemet mond? Osszedol a vilag? Nem. Csak szimplan kapsz egy visszautasitast, megmutatja hogy azzal a lannyal nem kell foglalkoznod. Ertem en hogy tetszik, de nem jobb az elejen tul esni, mint beleelned magad ugy hogy nincs kimondva semmi?

Nem akartam tul nyers lenni, csak nem ertettem ezt soha!

17l

2019. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!