Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy írjak vagy tegyek fel bármilyen kérdést egy lánynak aki? (lent folytatom)

Figyelt kérdés

Aki írásban nagyon ridegnek tűnik.Néha már olyan érzésem van mintha egy bérgyilkos lenne a túloldalon. Viszont élőben annyit beszélünk mint a nyű főleg ő és ráadásul ő is kezdeményezi ezeket. De itt rendesen félve írok rá..kérdezni valamit meg pláne nem merek

Pont fordítva vagyunk,élőben ő beszél többet én csendesebb vagyok,írásban pedig fordítva. 17,17


2017. jún. 23. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj írni neki, szívesen beszélget veled csak találj olyan témát ami őt is érdekli és nyert ügyed van.

Viszont nem fog téged megenni azért mert írsz neki vagy kérdezel tőle valamit...

2017. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán próbálj vele sokat találkozni,mert élőben nyílik ki igazán a valós énjük az embereknek.

De privátban írj,ha gondolod.

19/L

2017. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első: Értem,hogy nem esz meg,csak úgy válaszolgat,mintha letojná a fejem
2017. jún. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!