Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki azért vonzódik a saját neméhez is, mert magányos?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megindokolnátok légyszi a választ?

Ezzel a témával már több helyen is találkoztam és érdekelne hogy itt ki mit gondol.

2019. aug. 18. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez teljesen eltér ettől. Valakiben meg van a hajlam, valakiben pedig nincs. Szóval egyáltalán nem lényeges hogy magányos e, vagy sem mert ha valakiben meg van a hajlam, olyan mindegy hogy magányos vagy sürög forog az emberek között, őt akkor is érdekelni fogja a saját neme.
2019. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Olyan lehet, hogy magányos és éppen saját neművel van lehetősége, és belemegy- vonzódással vagy anélkül. De nem azért kezd vonzódni hozzá.
2019. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

"Megindokolnátok légyszi a választ?"

Indok: nem tudja elképzelni a magányos ember,hogy milyen lehet egy ellentétes nemű emberrel való kapcsolat,viszont ha van fantáziâja,akkor azt el tudja képzelni,hogy pl.: milyen lehet egy azonos neművel egy kapcsolat.

2019. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pusztán a magány nem lehet az oka.
2019. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17%
300% nem. Én lehetek 58 éves koromig magányos és még akkor is a férfiak fognak vonzani.
2019. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
Elvileg lehetséges, hogy ha valaki nem sikeres a másik nemnél, akkor a sajátjához fog vonzódni ideiglenesen, vagy akár tartósan is. A börtönökben ezért gyakori a homoszexualitás, mivel ott férfi nőhöz nem igazán fér hozzá.
2019. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

#5 Tehát a magányos ember nem tudja elképzelni milyen egy ellentétes nemüvel lenni, mert még nem volt vele, DE el tudja képzelni milyen egy azonos nemüvel lenni, mert még nem volt vele, de van fantáziája? Spoiler: a fantáziával ugyanúgy el tudja képzelni az ellentétes nemüt is, SŐT ha teljesen heteró akkor azt fogja elképzelni, mert ösztönösen az fog jönni. Ha meg nem teljesen heteró(mert biszex pld.) akkor meg mindkettőt el fogja képzelni.

De alapjáraton nem az elképzelés lehetősége a kérdés, hanem a vonzalom.

Pld. el tudom képzelni heteróként, hogy férfival vagyok, de nem fog izgatni.


Kérdező, nem lehetséges. Ha valaki a saját neméhez(is) vonzódik az meleg vagy biszex. Egy heteró férfit a legrosszabb magány se fogja rávenni, hogy férfiakról fantáziáljon(ugyanúgy egy meleg férfit sem fog rávenni, hogy nőkről).

2019. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

😭😭😂😂😂😂😭😂😂😂😂😂😂😂

1000000000000000000000000000000000%

Hogy nem. meleg vagyok de nem vagyok magányos és biztos hogy nem azért vonzódik valaki a saját neméhez mert magányos lenne

2019. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!