Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Aki a saját korosztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki a saját korosztályához vonzódik, miért?

Figyelt kérdés
Ööö hülyén hangzik és fura kérdés... :D De kíváncsi vagyok, kinek miért nem a pár évvel idősebb pasik jönnek be? Engem taszítanak a korombeli fiúk, ez mindig is így volt, egyébként is jobban kijövök idősebbekkel/felnőttekkel, egy korombelivel szinte alig tudok beszélni valamiről. Na de azt mondják a lányok 2 évvel korábban érnek, ebben a korban az még nagyon érződik... Valakinek meg fiatalabb fiú is tetszik, miért? o.O :D Ha okos is, nem zavar benneteket, hogy testileg "csupasz", kisfiús? Leginkább 14 év felettiek válaszát várom, de ha szeretne, az alatti is írhat. 16/L

#éretlenség #Ízlések és pofonok #tinifiúcskák #babarózsaszín káposztás gumicukor babbal
2015. jún. 25. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
22/F
2015. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor engem neked teremtettek :DD 18/F, szőrös, okos és még sorolhatnám, de inkább nem kezdek bele.
2015. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdést lányoknak tettem fel, na de úgy tűnik nincs mindenki tisztában az identitásával...(jó, csak vicceltem...) :'D Hát nekem már mást teremtettek, de az ő kora nem publikus, nem vagyok kíváncsi az irigy emberekre, se azokra akik ismeretlenül ítélkeznek egy szám miatt. :D
2015. jún. 25. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval 30 :D
2015. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még ha annyi lenne bevallanám, na de ő 300, mert egy vámpír. :O Ugye milyen szörnyen hangzik? :O A fokhagymafesztiválon ismertem meg. Ráadásul vegetáriánus és szoláriumba is jár...
2015. jún. 25. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam kilencedikes. Az évfolyamunkon mindhárom típusra van/volt példa:

Vannak, akik évfolyamon, osztályon belül járnak/jártak egymással, azaz egy korosztály.

Vannak, akik 11.-es, vagy még idősebb pasival jártak, a legidősebb fiú azt hiszem, 20 volt.

És vannak olyan fiúk, akik 10.-es lányokkal járnak/jártak.

Én mindhárom korosztályban találok nekem tetsző fiút. :DDD Akibe úgy tényleg beleszerettem, velem egy idős. Vagyis hát, 8 hónappal idősebb, mert évvesztes, de évfolyamtársak vagyunk. A 11.-esek és 12.-esek között is találok olyan fiút, aki tetszik, de már az új gólyák között is kinéztem egyet-kettőt.:DD

A fiatalabb vagy egykorú fiúkat sem úgy kell elképzelni, hogy kisfiúsak és nyámnyilák, mert nem. Köztük is elég sok helyes és jó testű pasi van.:D

2015. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Hellooooo... Én 15 vagyok, deeee most egy 14 éves fiúval vagyok együtt. Nagyon szeretem! És h miért fiatalabb az... Hmmm... Azért mert nagyon idióta tudok lenni. Képes vagyok 5 éves módjára viselkedni és az idősebb Fiúk ezt nem nagyon tudják hova tenni. Viszont így h egy évvel idősebb vagyok fellépnek azok a problémák, miszerint a barátom nemcsak h felénk, de ő olyan, h megvárja Mindennek az idejét. Szal még egy kicsit éretlen egy teljesen komoly kapcsolathoz. De mivel szeretem képes vagyok várni rá így nalam az egy évvel fiatalabb fiú is nyerő!
2015. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!