Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátnőm úgy gondolja hogy nem érdekel egy fiút sem és szűzen fog meghalni. Nincs egyáltalán önbizalma és ezen szokott sírni. (Én is lány vagyok)

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
írok privátot
2019. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor ha azt mondom, hogy én lányok szerint jól nézek ki, de mégse volt kapcsolatom velük komolyabban akkor én is úgy fogok elhalálozni? Biztatás kép nincs egyedül ezzel, de nem kell túldramatizálni. Tudom már! Majd, ha itt nem, akkor a saját világában megvalósíthatja/hatjuk önmagunkat! :D Amúgy meg ami késik nem múlik. A párválasztás sosem egy egyszerű folyamat, sőt nem is lesz az! Tömény kvantum fizika :)


22/F

2019. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kvantum fizika a legnagyobb tág fogalom , mégis a legkisebb.:)
2019. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es

Ilyet ide nem szabad írni mert mindenki lepontoz. Akik ilyen témákban válaszolnak azok mind fikázzak azt, aki szűz és komoly kapcsolatra vágyik.

2019. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,hol lakik a barátnőd?
2019. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!