Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira tudnek most sirni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tudnek most sirni egy lany miatt, hogy mar faj. soha tobbet ne irjak neki?

Figyelt kérdés

Kb 4 honapja kezdtunk el dumalni,aztan ra egy hetre mar nem is dumaltunk mert ereztuk,h felesleges.(Legalabb is en)

Akarhogy probalkoztam sose volt tema pedig mas lannyal mindig is volt.Nem tudom,de o annyira szep meg gyonyoru hogy uristen.

Aztan megint irt..

Elkezdett egy kicsit nyomulni,aztan en is.Ma reggel egy busszal jottunk es mentunk is haza.Full jo volt minden,sokat rohogtunk.

Aztan mire hazaertem olyan volt mintha teljesen mas lannyal beszelnek.Egyszavas valaszok stb... Ami vicces ebbe az-az,hogy ugyan ezt csinalta mikor eloszor dumaltunk..

nagyon faj,soha nem voltam meg ennyire szerelmes valakibe.

talan jol tennem ha soha tobbe nem irnek neki?

vagy esetleg varjam h irjon?


bocsi ha tul nyalas lett.


17/F


2017. nov. 23. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nagy probléma, ha élőben meg megy a beszelgetes. Szerintem próbáld meg felhívni, hátha ugy jobb lesz.
2017. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkivel elofordul.

Az en baratnom is ilyen

En lehet hogy megkerdeznem tole, hogy miert ilyen rovidek a valaszai a szemelyes beszelgetessel ellentetben :)


(bocsi angol a telom)

2017. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, ennek inkább örülj. :D Tán jobb lenne, ha fb-on oldalakat írnátok, élőben meg kukák lennétek? :D


Végre egy normális lány, aki nem az internet világában él. Örülj neki és hívd el sétálni! ;)

2017. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha összejönnétek, a kapcsolat sem interneten folyik :D hanem élőben! Ha élőben nincs baj, akkor egyszerűen nincs is semmi baj :)
2017. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiderült h barátja van:))))
2017. nov. 24. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hoppá. Hát akkor mindegy. Majd jön a következő :D
2017. nov. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van :Dd
2017. nov. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!