Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus lelkű lányok (vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus lelkű lányok (vagy ilyen tapasztalattal rendelkező fiúk), milyen romantikus meglepetésnek örülnétek 1 évfordulóra (vagy fiúk, örülne/ -t a lány)?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nm tom
2019. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más válasz?
2019. aug. 19. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát én a barátomnak fél éve létünk volna együtt és én főznlni terveztem meg tudtam hogy van egy kedvenc videójátéka ahoz kapcsolódó ajándékot vettem neki (azt nem tudom hogy mit reagált volna rá mert közben megtuttam hogy megcsalt) 16L
2019. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja most látom hogy azt kérdezted hogy egy lány mibek örülne bocsi 😅
2019. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj.☺️
2019. aug. 19. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orulnek ha fozne nekem. Mondjuk natur csirkemell szeletet salata agyon. Valami kis sutivel. Olyan itallal amit szeret persze oltozz ki. Es mikozbe esztek nyujts at neki egy albumot amibe kepek vannak es irasok pl mit gondoltal rola elsonek mi az ami megfogott benne. Es vegyel neki valami szepet pl egy parfumot :) en piros rozsa helyett inkabb a rozsaszint tartom romantikusnak a pirosat eroszeretettel minden 2. Lany kapja. Ja es ha kell segitseg etellel kapcsolatban irhatsz, szakacs vagyok:) 18/L
2019. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Cex
2019. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!