Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok olyan lányt akivel megoszthatnánk egymás dolgait, vagy eldumálgatnánk hosszasan és mégsem úgy tekintene a dologra mint szerelem hanem mint egy barátság.

Akárhányszor találtam egy ilyen lányt akivel eleinte jól eldumáltunk jóban lettünk egy idő után mindig többet akart.

Hogyan és hol találhatnék lányokat akikel jó baráti viszony lenne vagy akár egyfajata "wingman" xd

Tudom kicsit összeszedetlen az írás de csak nézz rá az időpontra amikor kiírtam.

Szval ha valami nem világos tudasd pls

Köszi a válaszokat előre is.

18f



2019. aug. 20. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Bárhol, csak ne jöjj be neki.
2019. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Adnek egy ilyen havert

17/L

2019. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Keresd meg őt, úgyis szemetest keres.


Amúgy ezt nem látod előre, de ha minden lány (legalábbis ezt mondod) többet akar egy idő után, akkor nem baráti a kapcsolatotok, hanem máshogy állsz hozzá. Barátian állj hozzá, ha barátságot akarsz, de lehet mindig úgy közeledsz, hogy nem tudja a másik mit akarsz/kétes jeleket adsz.

2019. aug. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát én inkább a fiúkkal jövök ki, szóval nálam ilyen probléma nem szokott elődordulni.
2019. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen fiú havernak 😄
2019. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is örülnék egy ilyen barátnak akivel letisztáznánk már az elején hogy csak haverok, barátok vagyunk. De együtt lógunk meg ilyesmi, sokat beszélgetünk.

Épp most ment kudarcba egy próbálkozásom egy fiúval, szóval amúgy sem vágynék kapcsolatra, nem lenn ennek veszélye. Egyébként a legjobb hely ilyeneket találni, az a gyakori. Gondolom már sokan rád írhattak, de én is szívesen beszélgetek.

16/L

2019. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással?
2019. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen bocs igazad van végül is az emberi kapcsolatok elhanyagolhatóak a kommunikáció sem létszükséges szval mostantól inkább a fajfenttartásban vagyok érdekelt.

Kösz az értelmes gondolatmenetet, abszolút megfogadom!

2019. aug. 22. 01:01
 9/9 barbara tóth ***** válasza:

Szerintem nagyban befolyásolja a lányokat az,hogy éppen milyen érzelni periódusukban vannak.Az elején minden indulhat barátságnak,aztán bekattan valami a fejükben,majd rájönnek,hogy nekik nagyon is kell egy pasi,főleg ebben a korban.Szerintem ha az elején tisztázod,hogy nem kapcsolatot akarsz,mármint csak baráti kapcsolatot,akkor nem fognak nyomulni.Hidd el,vannak azért még lányok,akiknek pont egy olyan fiúra van szükségük,mint te.Egy barátra.

17/l

2019. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!