Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú egyforma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú egyforma?

Figyelt kérdés

Én egy normális egy kicsit helyes, fiú havert keresek, de minen fiú egyből d@gni akar meg ilyenek.Mit csináljak? Olyan fút szeretnék akinvel mindent meg oszthatok, és ő is meg oszt vlm mindent. Inkább mondjak le az ilyenről? El tűntek a normális fiúk a világból?



L



2019. aug. 19. 15:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a fiúk előbb-utóbb digni akarnak. Ha te nem, akkor keress inkább barátnőt!
2019. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
82%
Ez erdekes,en pl pont olyan lanyra vagyom,akivel mindent megoszthatok,nem csak dugason jar az eszem..De nyilvan sokan dugni akarnak,hisz tizenevesek,a hormonok mukodnek...
2019. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan már..lehet, hogy van egy bizonyos százalék, aki ilyen (most lényegtelen, hogy ez 2 vagy 82%), de rengetegen vannak, akik nem. Nyilván korfüggő is, viszont ettől függetlenül is helytálló az előző mondatom.
2019. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Olyanom van...csk úgy érzem h egy fiú haver is kellene mert mindegyik fél máshogy látja a világot stb... pl meg tud védeni -nm mintha nm tudnék védekezni- stb...Tényleg nincs ilyen fiú? Akinek csk egy lány barát kell?
2019. aug. 19. 15:53
 5/26 A kérdező kommentje:

Mármint lány barátnőm

Légyszi kort is írjatok

2019. aug. 19. 15:54
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, az ember általában párt keres, akinek kvázi összeköti az életét, így könnyen kibeszél vele mindent.


Most te is furcsán néznél, ha elkezdeném neked ecsetelni mennyi idő igényel egy hajmosás + szárítás, lévén hogy hosszú hajam van.

2019. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ahmm kedves utolsó nm teljesen ilyen beszélgetésekre gondoltam :)
2019. aug. 19. 16:08
 8/26 A kérdező kommentje:
ÉS OLYAT KERESEK, AKIT NM ÉRDEKEL A MELL MÉRETEM! :)
2019. aug. 19. 16:13
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Sok az idióta fiú, olyan aki amin lyukat lát mér tenné is be oda, de ez nem jelenti azt hogy mindegyik ilyen. Lehet hogy te pont idiótákat fogtál ki, vagy eleve rossz helyen keresel. Én például egy korhoz képest elég érett srácnak tartom magam, és képes vagyok megkülönböztetni egy barátot/havert a páromtól. Biztos nem csak én vagyok ezekre képes. 16/F
2019. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igazad van! :) Esetleg tudtok vlmi oldalt ahol lehet ilyen haverokat szerezni?
2019. aug. 19. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!