Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretitek ha egy lány félénk, nem rámenős, mint egy olyan lányt, aki belevaló, és mer kezdeményezni? (fiúk)

Figyelt kérdés

Érdekelne h nektek az tetszik,ha egy lány visszahúzódó,félénk és aranyos/cuki ahogy viselkedik,de jól el lehet vele lenni csak fiúk körében félénk,pl akik közelebb akarnak kerülni hozzá?(és nem azért ilyen mert önbizalomhiányos!!)


Vagy inkább az tetszik mikor egy csaj belevaló,pl ha kezdeményeztek ők is belemennek a dolgokba,egyből!(itt nem arra gondolok h hamar megkapjátok őt),ugyan úgy vele is el lehet lenni!csak ő nem olyan "cukin" viselkedik!



2019. aug. 20. 08:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok kérlek szépen titeket!
2019. aug. 20. 08:18
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Én kimondottan imádom ha egy lány ilyen felenkebb tipus😀

19/f

2019. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
2
2019. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Igen.

22f

2019. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én személy szerint jobban szeretem azokat a lányokat, akik érzékeltetik, hogy mit akarnak, nem kell rajtuk barkóbázni, ha kell kezdeményeznek. De azért komoly kapcsolatnál emellé jobb ha társulna az is, hogy nem adja magát könnyen, kicsit kéreti magát, de egyértelműek a szándékai.


Mivel én is inkább egy egyenes (és ugyan néha gátlástalan) ember vagyok, sokkal szimpatikusabb számomra ez a viselkedés.

2019. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A felenkebb tipusok nem nagyon jonnek be, altalaban a barataim szoktak lenni, ha kijovunk egymassal

A masik tipusu lanyok azok akikkel inkabb belemennek egy kapcsolatba

Persze vannak kivetelek

19/F

2019. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Azok a legjobbak akikben mind2 meg van egyszer találkoztam ilyen lánnyal
2019. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én jobban szeretem az olyan lányokat, akik bátrabbak, egyenesebbek. Persze van egy arany középút. 19/F
2019. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Leginkább az arany középút a legjobb, de ha már választani kell akkor inább a vagányabb. Sokkal jobban szeretem, amikor normálisan meglehet beszélni egy programot vagy bármit. Nem az apja akarok lenni, hogy pátyolgatni kelljen.
2019. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Az első. Visszahúzódó vagyok én is, csak tele hibákkal.

De ha lenne egy ilyen elfogadó visszahúzódó visszafogott lány, akkor sose engedném el. A nyitott tömeglányok, hát annyira nem jönnek be, sőt ha már haspólót látok inkább az undor fog el. Egyértelműen visszahúzódó cukisák akire vigyázhatnék..

18F

2019. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!