Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A táborban bejön egy srác!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táborban bejön egy srác! Hogy közeledjek felé anélkül hogy rámenős lennék?

Figyelt kérdés

Ezen a héten vagyunk mindketten kisegítők egy táborban.(Vagyunk vagy 10-en kisegítők) Mindig mindenki együtt leülünk és beszélgetünk!

1.Hogy közeledjek felé,hogy tudtára adjam , hogy bejön anélkül hogy túl rámenős lennék?

2.Mik azok a jelek amikből látom hogy én neki bejövök-e vagy sem?

3.Esetleg félre hívjam beszélgetni?

4.Mikről beszélgessek vele?

Köszönöm 16L



2017. aug. 8. 17:03
 1/6 anonim válasza:

Hát,beszélgess vele,kérdezd meg hogy hogy van,mit gondol a táborról,ilyen ismerkedő szöveg :D

Szerintem majd nem csak te fogsz kezdeményezni beszélgetést hanem ő is

És hÍvd félre :D

2017. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A táborba az ország több pontjáról érkeznek emberek,nem?

Ha igen, és messze lakik, akkor semmi értelme.

Ha mondjuk lakik 150-200km-re, és megkedveled, mi lesz belőle? Távkapcsolat? Reménytelen szerelem? Melyik tetszik jobban?

2017. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#2-es:ez a tábor csak ebben a városban lakóknak van

2017. aug. 8. 17:43
 4/6 anonim válasza:

1.Nincs ilyen, hogy rámenősség. Rámenősség a beszélgetés közben derül ki(mondjuk az első negyed órában rögtön olyan témákat tapogatsz, hogy van-e barátnője), tehát attól, hogy ráköszönsz, és elkezded vele a kommunikációt(honnan jött, hány éves, milyen iskolába jár, mik a céljai stb), nem leszel rámenős.

2.Ha folyton téged néz, vagy rád pillant, mosolyog, elhúzza a fejét, zavarba jön, azt nézi, hogy mikor mit csinálsz, biztos, hogy bejössz neki.

3.Na ná!

4.Miről ne? :D Bármiről, amit nem tudsz róla, hiszen a kezdeti fázis a legkönnyebb, akkor még teli vagytok témával.


Egyébként csak közvetlennek kell lenni, Én sokszor akaratomon és tudatomon kívül is ismerkedni kezdek az emberekkel akár egy buszmegállóban is, legtöbbször mindegyik beszélgetés egy kis segítséggel kezdődik(tájékozatlan az utas), majd elmeséljük egymásnak az életünket meg vicces sztorikat, és egy Facebook jelöléssel végződik az egész.

Remélem tudtam segíteni!

23/F

2017. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bizony hogy tudtál! Köszönöm szépen
2017. aug. 9. 19:32
 6/6 anonim válasza:
Na, hogy alakult végül? :D
2021. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!