Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok ti, hogy élnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok ti, hogy élnétek meg ezt a jelenetet, ha veletek és a párotokkal történne?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_6Ek6Ljc_Ok


Fiúk, ti is inkább menekülnétek, ha a lány apja rajtakapna titeket? Megalázónak éreznétek a párotok előtt? Meg tudnátok utána bocsátani az apának, vagy bennetek maradna utána a tüske, hogy ilyen hülye helyzetbe hozott?

Lányok, nyilván féltenétek a párotokat, de valahol nem lenne szexi és imponáló látni, ahogy egy ilyen jelenetet lezavarna miattatok? Vagy inkább csorbulna a tekintélye a szemetekben?



2019. aug. 20. 16:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A korotokat és nemeteket kérlek írjátok le.
2019. aug. 20. 16:58
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem kisgyerekek vagyunk ezért nem csinálnék ilyet. Egyáltalán ki csinál ilyet, 14 évesek? Vagy valami kartell az apuka vagy mi? Az elől meg amúgy is felesleges futni...
2019. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
Egyébként a fiúknak is lehet ilyen apjuk vagy rosszabb is,aki ezek után leszedi a fejét.. :)
2020. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 karanten2020 ***** válasza:
99%
A valóságban ilyen nem történik xd
2020. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Hányszor emeled még ki..
2020. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sajnállak kérdező
2020. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még sokszor :D Ne sajnáljatok :)
2020. dec. 5. 14:30
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

3 éve áthívott egy csaj hogy aludjak nála (apjával lakik csak) mert hogy az apja elment a haverjaival bulizni és nem jön haza egész este.

Kb hajnal 2 fele neki kezdtünk volna a témának mikor hallottuk hogy nyitódott lent a bejárati ajtó (emeletes kertesház) kimásztam az ablakon, a csaj szobája alatt volt a konyha és annak az ablakpárkányára léptem rá ami le volt fagyva és lecsúsztam róla olyan seggest vertem a betonon még mindig emlékszem az érzésre xD

Aztán kiugrottam a kerítésen és sprint hazafele.


Ja és tökre felesleges volt az egész produkció mert utána bemutatott az apjának 1-2 hét múlva és csak röhögött hogy milyen balf*sz vagyok hogy elmenekültem meg ilyenek, azóta szoktam beszélni az apjával ha összefutunk.

2021. márc. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Tisztességes fiú nem léple, otthagyva a lányt, hogy védtelenül, egyedül vigye el a balhét!
2022. jan. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a jelenetet látva, mindig sajnálkozom, hogy ennyire szigorúak a fegyvertartási szabályok itthon...
2022. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!