Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akit eléggé kedvelek és szeretnék vele többet beszélgetni, de nem merek és ha szoktunk is beszélgetni akkor is a tanulásról, edzésről... Én egy eléggé vissza húzódó művészlélek vagyok ő pedig egy kitűnő, sznitén félénk srác. Ahogy én észre vettem mind a ketten egy picit zavatba vagyunk ha beszélgetünk. Hogyan és miről tudnék vele beszélgetni?


Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 21. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Bátorságot kell venned és szimplán többet beszélni vele. Ha segít, szedd össze milyen témáknak örülnél és azokat hozdd fel neki. Azt mondod művészlélek vagy, akkor mesélj arról ami érdekel azon belül, legyen szó rajzolásról, festésről, zenélésről, akármi. Mi fogott meg benne, mi miatt csinálod, kik a példaképeid, miket jelenítesz meg az alkotásaiddal (gondolom vannak ilyenek), inspirál-e valaki, stb..


Mindent átfűzhetsz rá is, kikérve a véleményét, kérdezgetni hogy neki vannak-e ilyen figurák, mivel köti le magát, szokott-e adott tevékenységeket csinálni és így tovább. Bármiról beszélhetsz vele, ami téged érdekel és szeretnéd tudni mit gondol róla vagy hogy érez azzal kapcsolatban.

2019. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!