Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom legjobb barátnője rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátnője rám mászott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A közel múltban a barátnőm házában aludtam, tudni kell hogy a legjobb barátnőjével él együtt. Van egy olyan szokásunk hogy egy csókkal ébresszük fel a másikat. De aznap Anna el ment kora reggel dolgozni és engem nem akart fel kelteni. Reggel amikor fel keltem ugyan úgy arra hogy valaki meg csókol, én reflexből vissza csókoltam és meg öleltem. Aztán amikor ki nyitottam a szemem akkor láttam hogy a lakó társa. Azonnal el löktem magamtól. Ő könyörög hogy ne mondjam el Annának mert el veszíti a lakását és a barátnőjét, de engem meg meg öl a bűntudat. Ha el mondom és el hagy Anna akkor jogosan teszi. Szerintetek mit tegyek?

2019. aug. 21. 01:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon szurkolok, hogy elmondd. Ha még nem tetted neg, mondd el mindenkepp! Ha nem hiszi el, akkor csunya dolog, de csinalhatnatok Annaval egy csalit, felveszitek kamerara (eldugjatok) ahogy ramaszik,, vagy kamera elott ravezeted arra, hogy kimondja az igazat. Nyugodtan mehet a lakasbol, ez nem erdemli meg, higy ott lakjon, en vigyazbek vele...

Az a baj ha titokban tartod, ugy kell ugralnod ahogy o futyul, minel tovabb huzod, annal tobb mindennel zsarolhato leszel. Szwp kis "baratno", elhappolni a palit... Ha szereted Annat, jol leegeted, annyira ilyet eletebe ne jusson eszebe csinalni... :((

2019. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!