Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha egy fiu akinek van barátnője és a legjobb barátjánál alszik aki lány?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként mondom, nálam ez fordított esetben már nem lenne okés, szóval nyilván én sem teszek ilyet. Biztos van olyan ember, akinek az értékrendjébe ez belefér, de a többség szerintem nem nézné jó szemmel, ha a párja ilyet csinálna.

Persze előfordulhat olyan extrém szituáció ami ezt megköveteli mert vészhelyzet van, de szerintem te nem erre gondoltál. :)

2017. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, extrém helyzet is beleérthető.Hát ha egy két napot együtt akarnak tölteni, mivel rég találkoznak.:) Nem egy ágyban azért :D

De mondjuk ha elmennek nyaralni akkor lehet ugy alakul de semmi érzelem, csak legjobb barátok.:)

2017. okt. 7. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
ilyen nincs...
2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy mégis..?
2017. okt. 7. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok, amit írtál az messze nem extrém helyzet. :)


De tényleg van, akinél ez belefér, van olyan haverom, aki kapcsolat közben aludt egy ágyban egy lány haverjával, semmi nem történt (és még megvan a barátnője, bár abban nem vagyok biztos, hogy a csaj tud erről az esetről :D). Kérdezd meg a barátnődet, hogy ő mit szólna ehhez, ha neki nincs kifogása ez ellen, akkor mindegy, hogy mi mit mondunk.

2017. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De megdugta ?
2017. okt. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tuti nem férne bele. Sajnos túl féltékeny típus vagyok ehhez, akármennyire is megbízom a páromban. :(
2017. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!