Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek arrol ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol ha egy lany bikiniben/fehernemuben rak ki kepet Instagramra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi ferfiak altalaban nem azt nezzuk h ki van e kopva a bikini
2019. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus undorító begyoposodott magyar gondolkozas! Először is megkérdezném hogy miert érdekel ?

Másodszor pedig ha egy felnőtt nőről beszeleunk ( egyébként nem értem hogy miert csak nőkre irányul a kérdés illetve a válaszolok am nem értem hogy akkor a ferfiak akik fürdőruhában/fehernemuben raknak ki kepet az nem ugyan az ?ok nem mások figyelmet keresik már?)egyébként kerdezd meg az illetőt azt az adott szemelyt hogy ő miert rak ki pont ilyen kepet. Mert nekem van kint furdoruhas képem és akármilyen hihetetlen nem engedem mindnekinek hogy kövessen csak a közeli ismerosok látják tehát nem, nem pasit akarok vagy figyelmet magamnak vagy több követot szimplán egy jó emlék és elsősorban NEKEM tetszik a kep akkor miert ne raknam ki az ÉN oldalamra?

A magyarok azért maradnak sikertelenek az életben mert rögtön rosszindulatuak akar ismeretlenül is és mert mindig minden körülmények között csak azzal foglalkoznak hogy ki miert mikor és hol .

2019. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
52%

11...


"Nem mehetsz egy kikopott, régi darabban, mert az vadidegen emberek meg fognak nézni"

Emberek, és azok nem csak a férfiak :D Megnyugtatlak, nő-nő között is megy a kritizálás, és az orra alatt elsusmogott "hát ez meg hogy néz ki".

2019. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!