Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első csókomtól hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csókomtól hogy el fogom rontani az egészet. Nektek milyen volt az első csókotok? Mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Plusz, 13 vagyok, fiú.
2017. okt. 16. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rá,nyugi minden jó lesz,ha tapasztalt a másik fél,akkor tanítani fog,ha nem akkor meg nem fog szólni semmit. Senkinek sincsenek elvárásai az első csókot illetően.
2017. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is be voltam tojva az elsőtől, hogy ne legyek béna, de aztán ugye megtörtént és rá kellett jönnöm, hogy nem is voltam béna ... legalábbis a visszajelzés ezt mutatja. :) Nekem tökéletes volt minden pillanata
2017. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eljön az ideje, jönni fog minden magától. El kell ismernem én is féltem, milyen lehet egy csók, de aztán minden jól alakult amennyire csak lehetett a mi helyzetünkbe😂

Nem kell izgulni, csak élvezd

2017. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnknek első volt, és nagyon béna voltam. Ő elmondta, hogyan esne jobban neki, én egy jót röhögtem magamon, és ő is rajtam, és lazán folytattuk kellemesebben. Nem kell stresszelni akkor sem, ha netán béna vagy, mert a stressz csak mégjobban lebénít.

Simán vállald fel, hogy neked ez az első csókod. Neki is volt első, és ő is zavarban lehetett. Általában a felvállalás után kevésbé lesz zavarban az ember, oldottabb lesz, mert nem lesz rajta az a teljesítménykényszer, amit most érzel, hogy elsőre sikerülnie kell.


Én inkább csak azt javaslom, hogy ne úgy állj neki, hogy durr bele, hanem legyél gyengéd, előbb simogassad az arcát haját, stb. ölelgessed, puszilgassad, és ha már így "közelebb kerültetek" egymáshoz, egymásra hangolódtatok, akkor egy-két szájra puszi, meg szemezés, és aztán.


Igazából tényleg csak azzal lehet elbénázni, ha letámadod, beledugod a nyelved a torkáig, és pörgeted mint a muter a fakanalat rántás készítés közben.

2017. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam a srác tapasztalt volt és én csak abban a pillanatban stresszeltem rá mert meglepett... Ez volt kb fél éve azóta úgymond "tanít" bár őszintén ösztönből jön szerintem. 14/L
2017. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!