Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fontosabb egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fontosabb egy párkapcsolatban, a szex vagy a szeretett, törödés?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szeretet, törődés
2019. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettő fontos. A szexben nem a mennyiség a fontos, hanem hogy egyezzenek a pár igényei, vágyai. Ha másra vágynak, akkor gond lesz. Viszont a szex csak egy része a kapcsolatnak. Azon kívül még nagyon sok mindennek kell egyeznie.
2019. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mind a kettő ha engem kérdezel ^^
2019. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindkettő egyformán
2019. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez 100% egyénfüggő, szerintem a szex egyáltalán nem fontos, de ez csak az én szubjektív véleményemen alapul.
2019. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem értek egyet azzal, hogy a szex egyáltalan nem fontos. Ugyanúgy része egy párkapcsolatnak, és mint ilyen, ha ezen a téren nincs minden rendben, akkor az a kapcsolat rovására mehet.

Hiába szeretsz valakit, ha nem vonzódsz hozzá, hamar találsz olyat, akihez viszont igen, és akkor oda a kapcsolatnak.

Szerintem a szeretet, szex, törődés egyformán fontos, persze, minden embernek másak az igényei mindhárom dolog terén, szóval az a fontosabb, hogy ezekben egyezzen az igényetek.

2019. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán fontos mindegyik. A szex is. Ha valamelyik félnek valami hiányzik a szex-ben, előbb-utóbb talál valakit, akitől megkapja. Vagy keresni fog valakit.
2019. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 éves srác vagyok, nekem az a véleményem ha egy visszahúzódó és nagyon kisajátító srácot elfogadna valaki, és szeretne, akkor csak utána jönne a testi kapcsolat. Először a szeretet kell az a fontos, a nélkül nem lehet élni :(

18f

2019. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mind a kettő... Nálunk heti 4 a minimum. Egyszerűen megvadulunk egymásért. Imádjuk a szexet egymással.
2019. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!