Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini párkapcsolatban normális,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini párkapcsolatban normális, ha a barátom kérdezősködik mit csináltam a vécén?

Figyelt kérdés
Suli után nála találkoztunk, aztán mielőtt bárhová mennénk el kellett mennem a vécéjükre, ahol nem csak pisiltam. Mikor kijöttem elkezdett piszkálni, hogy én most biztosan kakiltam. Nem válaszoltam rá, de ha így is van, normális hogy ezt firtatja?
2019. máj. 13. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2019. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon idióta es gyerekes ha ilyeneket kérdez.. Én mondtam volna: nem.. a "tökeimet" vakartam..

Legkōzelebb te is kerdezgesd hogy mit csinalt a wc-ėn..

2019. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
csak poenkodott, istenem. szivta a vered, mert a lanyok szegyellik a kakilast
2019. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nalam ez nem annyira tabu tema, de ha teged zavar, akkor zavar.
2019. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hanem gyerekes.

F.

2019. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!