Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, mégis nagyon nehéznek érzem a dolgot... más szakításnál nem éreztem így, de ez most nagyon rossz :/
2019. aug. 25. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Az idő majd segit
2019. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha nő vagy akkor szexelj a #2 válaszolóval, az segít
2019. aug. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van az elsőnek, az idő csodákra képes.

Tudom, hogy ez sablonos, de próbáld lekötni magad valamivel.

Tölts időt a barátaiddal, építsd a többi emberi kapcsolatod.

Ha jól esik, akkor gyászold egy kicsit a kapcsolatot. Akár beszélhetsz is róla, ha van kedved, akár mesélhetsz nekem is privátba. Ki kell sírni magad, ameddig jól esik (nálam ez 10 percig tart egy szakítás után, de legtöbb embernél több idő), de utána nem szabad belekeseredni és pozitívan kell állni az élethez.

Meg mikor én szakítottam valakivel, mindig arra gondoltam, hogy "az én döntésem volt, nem véletlenül döntöttem így, jobb lesz így, mert ha így döntöttem, azt jelenti, úgy rosszabb volt" stb.

Minden oké lesz és fontos, hogy semmiképp se bánd.

2019. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak
2019. aug. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
39%
Lesz másik :D ez nem a világ vége
2019. aug. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért szakítottal, ha nem tudsz rajta túllépni? Nekem sose fájt, ha én szakítottam, mert tudom, hogy okot adott ra, hogy ezt tegyem.
2019. aug. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd azt amit a 2. mondd :)

(Amúgy a 7.-et is választhatod) ;)

2019. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy szendvics...
2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam valaszolni gyakorin sosem igazabol arra hasznalom, hogyha nagyon unatkozom akkor valamit csinaljak. De most neked valaszolok mert tudom, hogy nehez.

Szoval.. nem tudom miota voltatok egyutt lehet az 2 het 2 honap 2 ev mindegy is. A lenyeg hogy szeretted es ha ezt ide kiirtad akkor meg mindig szereted de valami nem stimnelhetett ezert jobbnak lattad ha veget vetsz ennek az egesznek. Elso legfontosabb dolog, hogy ne mutass fele semmilyen erzelmet se utalatot sem szeretet sem fajdalmat sem hianyt. Es vegkepp ne tegyel ki pl.: idezeteket instastoryba es ne huzd meg magad tobb hetig az agyban. Erezd jol magad, baratnokkel legyel es akkor inkabb azt rakd ki. De ne vidd tulzasba!!! Hidd el tudni fogja, hogy te latszolag nagyon is jol erzed magadat nelkule. Ne gondolj ra megha nehez is, ne likeolgass miatta idezeteket, gondolj arra, hogy jon majd mas oka volt annak hogy szakitottal vele es mar nem tudod (es ne is akard visszacsinalni) ilyenkor szomorubb lassubb zenek helyett hallgass vidam szamokat. Es pl.: ha veletlen valamelyik kozos ismerotokkel osszefutsz megcsak megse emlitsd ne mutass utana erdeklodest!! Es ami a legfontosabb: ne hagy el magad!!! Legyel mindennap tovabbra is szep!❤️

Kitartast❤️

2019. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!❤😓
2019. aug. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!