Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek azt hogy miért nem jöhet fel a lakásomra? Anyám miatt nem lehet, nem engedi hogy bárkit is áthívjak. És ha mindig csak én megyek hozzá fel az a szüleinek nem lesz furcsa? Tanácstalan vagyok. 16F

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ugyanez van. És igen, mindig barátnőméknél vagyunk. Kissé kellemetlen számomra dehát ez van, nem tudunk mit csinálni. Ha szeret meg fogja érteni. Elmondtam neki, hogy sajnos anyám nem százas ezért semmilyen idegen embert nem tűr meg a lakásán.. Találkozott vele párszor utána pedig ki is jelentette, hogy ha lehetne se szeretne ezentúl nálunk lenni.
2019. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gggTt válasza:
18%
Aki 16 évesen ezen problémázik hogy az anyja nem engedi, hogy egy lányt hazavigyen az inkább legózzon még...
2019. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

"nem jöhet fel a lakásomra"

Anyád lakása, nem a tiéd! Egyébként 16 évesen meg érthető is a helyzet, még gyerek vagy.

2019. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el a lánynak őszintén,hogy anyukád nem szereti ha vendég van nálatok. Ha szeret meg fogja érteni.
2019. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Gyerek? De sokan elfelejtik, hogy voltak 16 évesek.

#4-el egyetértek.

2019. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gyerek, mivel nem képes a kommunikációra sem az anyjával, sem a barátnőjével. Tudom, változik a világ, de 16 évesen még korai az effajta párkapcsolat, ha nem képes kezelni a helyzetet.
2019. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
16 évesen anyád nem engedi? 99% uk a 13-14-15-16-17-18 éveseknek othon sem alszik. nagyon gáz, ha 13 évesen még szűz vagy. Mondd el anyádnak, hogy örüljön, hogy nem drogozol és iszol. //gondolom én// vagy hívd át, amikor anyád nincs itthon. a lakás a TIED IS, nem csak az enyukádé. Anyukád korlátoz téged. ez beteges.
2019. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!