Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok? Mire...

Tanácstalan vagyok? Mire számítsak? Írna aki mensi után közvetlenül esett teherbe mit érzett mi volt a furcsa?

Figyelt kérdés

Május 3-án voltam együtt a párommal. Ez a ciklusom 5 napja volt. 4 napra rá kiváncsiságból megmértem a hőmet és már magas volt(sokáig hőmérőztem így ismerem a görbéimet).Ma vagyok a 17.napon. De a hőm már lassan 1,5 hete magas. Ezért gondolom azt hogy lehetett egy spontán peteérésem a mensi után közvetlenül.A papír szerint most hétfőn lett volna, de se a nyákom, se a hőm semmi nem utalt már rá.

Azonban kedd óta minden reggel majdnem felkelés után nagyon erős nyúlós folyásom volt(hasonló mint peteéréskor, csak nem volt húzható, hanem olyan gumiszerű, mint a szilikon). Egyébként egész nap utána száraz voltam.

Tegnap reggel ez nagy mennyiségű volt, hogy meglepődtem nagyon. És a színe sárgás- barnás volt. Ilyen nekem a mensi előtt szokott lenni.


3 napig elélnek a kiskatonák bennem? Mert kb. a 7-8 ciklusnapomon lehetett pém.

Most akkor a mensimet a 20. nap körülre várjam?Tüneteim vannak, de nem akarok semmit beképzelni.

Jár ilyen nyákkal a beágyazódás? Mert ma reggelre ez elmúlt.


2009. máj. 15. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj egy tesztet,abból mindjárt kiderül!Halványan már mutatnia kell valamit,ha terhes vagy!

Sok szerencsét!

2009. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!