Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után feküdjek le vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdjek le vele?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, nagyon rendesnek és tisztességesnek tűnik. Jól el vagyunk egymással, rengeteg közös van bennünk.

Mindketten kívánjuk a másikat, viszont én szűz vagyok még és ezért sem tudom mennyit kéne várni az első együtlétig, hiszen nem olyan régóta ismerjük egymást.

Én 18 vagyok ő pedig 25.



2019. aug. 28. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Én fél évet vártam az elsővel
2019. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Jujuj


Ha biztos vagy benne, hogy szeret és nem csak megdgni akar, akkor csináld. Max. tévedtél. Úgyis túl van értékelve ez a szűzség dolog.


Én 18 évesen jöttem össze egy 19 éves lánnyal, 1,5 évet váratott, aztán még együtt voltunk 3 évig. Nem érte meg, de én büszke voltam magamra hogy megvártam míg készen áll.


Csak azért váratni hogy teszteld, az egy bunkó tapló önző dolog.


Le lehet pontozni :)

23F

2019. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!