Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes egy fiú így belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes egy fiú így beleszeretni egy idegen lányba?

Figyelt kérdés
Meglátta valahol, majd órákig kutatott utána neten, ráír és elhalmozza bókokkal. A lány nem viszonozza, néha flegmázik is, a fiú viszont minden áron találkozni, beszélgetni akar, megkérdezi a lánytól, hogy ugye nem érzi-e túl rámenősnek, szóljon, ha igen, mert ő nem szeretne nyomulósnak tűnni. Majd több hónapon át udvarol feleslegesen, közben élőben nem beszéltek soha.
2019. aug. 30. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Rózsaszín köd effektus, Kérdező. Az ilyen ember se nem lát, se nem hall.

Ennél nagyobb baromságokra is képesek egyesek, pl. a nevére iratni a házát, meg hasonlók.

2019. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Pff, Gyakorin megtalált tegnap egy ilyen.

Estére már írta, hogy "szeretlek", meg becézgetett.

Az ok valószínűleg a végtelen magány és kétségbeesettség lehet.


18/L

2019. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

#2 ez vicces lehetett :DDD gondolom alaposan megnyúlt az arcod a csodálkozástól :D

Én ugyan nem ismerlek, de szerintem jófej csaj vagy. Hogy is mondják a mai kamaszok divatosan? "Klassz béjbi" :DDD Lényeg, hogy biztosan nem ok nélkül talált be.

2019. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

"Klassz béjbi"? Senki nem beszél így.


Lehet, mindegy is, mert egy hihetetlen unalmas srác, már nem is válaszolok neki.


18/L

2019. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Helyes, jobban is teszed, ha nem. A "klassz béjbi" csak egy példa volt, fogalmam sincs, manapság milyen szöveg a "menő".

Mindegy is.

Hogy az ördögbe tudott kevesebb mint 1 nap alatt szerelmet vallani? Ez nem fér a fejembe, esküszöm neked.

Élőben ez elég durván nézne ki. Elédállna a srác, és közölné, hogy "asszem I love you"? :D

Most nagyon röhögök :D

2019. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
3 as te is ugyanolyan nyominak tűnsz már meg ne haragudj ezért a kijelentésért. xd Amúgy a kérdésre visszatérve, lehetséges úgy beleszeretni valakibe akivel csak fbn beszéltél de élőben ez hamar összetörik mivel nem arra fogsz számítani amit elképzeltél magadban és ilyenkor estem pofára én is .. 17F
2019. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 miért? Mert jót nevettem azon az esettanulmányon, amit a 18/L válaszadó leírt?

Rengeteg kérdés van, ahol vicces, mulatságos történeteket olvashat az ember másoktól, miért irritál az téged, ha valaki jópofának találja őket?

2019. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem az irritál, hogy azthiszed jópofa vagy közben meg nem.. Ennyiből leszűrted, hogy jófej egy anonim válaszoló és még hülyéskedni is próbálsz vele olyan egyedi módon ahogy mindenki friendzone-ba tenne xdd Fogadni mernék rá, hogy életedbe nem volt 1 komoly párkapcsolatod sem és ezt ne vedd személyeskedésnek. Hidd el, hogy lehet valakit addig hülyiteni ameddig nem kezd érezni valamit irántad de ebbe nem fogok most belemenni mert úgyse akarnád megérteni amit magyarázni próbálnék neked.
2019. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 rossz hírem van: 34 éves vagyok, és húsznál is több komoly párkapcsolatom volt. Eszem ágában se volt hülyíteni senkit, akkor tán privát üzenetet írtam volna neki, nemde?

Ha friendzónába tesz, akkor odatesz, és akkor mi van? Szerinted egy férfi csak szexet akarhat egy nőtől, alapjáraton jófej nem lehet velük érdek nélkül, vagy mi? Ha hozzászólok egy lányhoz, tutira van valami hátsó szándékom vele, igaz?

Sajnállak, ha így gondolod.

2019. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nos amilyen buta vagy sajnálattal közlöm veled hogy nem írtam hülyeségeket az előbb rólad. Tehát számoljunk egy kicsit ha már ide böfögtél egy hazugságot csinálhattad volna jobban is. 34 éves vagy (Isten éltessen) vegyünk 20 kapcsolatot bár azt írtad több is volt na m1, 1 komolyabb párkapcsolat általában elhúzódik több évre de veszek csak 1 évet minden kapcsolatodra. 34-20 az 14. 14 évesen (SEM!!) kezdted el élni a felnőtt életet és a komoly kapcsolataidat évente cserélted. Ember forditott pszichológiával hazudtolod meg saját magadat, én nem veszekszem veled de ki nem állhatom ha valaki hazudik , de ha valaki úgy hazudik mint egy 4 éves miután megevett egy cukorkát az asztalról és nem meri bevallani azt még jobban rühellem... A többit inkább ki se fejteném mert "hangosan röhögnék" rajta. Hali szép estét!
2019. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!