Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiú is van, akinek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiú is van, akinek a kifejezetten kövér lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Sokan írták más kérdéseknél, hogy a ducibbak tetszenek nekik, de mi a helyzet a kövér lányokkal? Én 161 cm és 80 kiló körül vagyok. Szerintetek ez nagyon sok?


17/L



2019. aug. 30. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kifejezzetten bejönnek az ilyen lányok IS :) Egyébként Te sehol nem vagy kövér, ezzel a súllyal, legfeljebb kicsit molett :)
2019. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem bejönnek. A legtöbb ember nem néz a felszín mögé, csak azt látja szépnek amit belé sujkol a média. Pedig ti is szépek vagytok, csak másképp. De ezt már nem látja meg szinte senki.
2019. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Van. Csak nehogy valami perverz, fétises fiúba fuss bele.
2019. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan, 2-es :) A legszebbek méghozzá. Ráadásul gyakran sokkal elfogadóbbak az ilyen lányok, külsőleg és belsőleg egyaránt. Sokkal több pozitív tulajdonságuk van, mint az átlagnak:) Azok, akik több típusra is nyitottak, bennük még megvannak az igazi értékek :) Nálam konkrétan mindegyik játszik:) Az is, ha vékony, az is ha kissé vagy épp jobban telt.
2019. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejonnek
2019. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem "nagyon sok". Én olyanokat is látok, akik nem 20-30 kg plusz súly van, hanem mondjuk legalább 80-90, és az utcán még is kéz a kézben sétálnak valakivel. Illetve egy csomó csinos, túlsúlyos lányt (de nem abból a szinte elfolyik kategóriából, hanem a plusz 20-30 kilós) látok gyakran kézen fogva másokkal. Szóval persze! Csak ahogy ezen az oldalon is láttam, meg minden, hogy elég sokaknak ez a fétise... szóval azért vigyázz, nehogy összefuss valami fétisessel.
2019. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van.
2019. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Csicuki ***** válasza:
Nem igazán a súlyod számít az ilyenekben az hogy hogyan oszlik el rajtad sokkal fontosabb nézhetsz ki nagyon jól is ezzel együtt
2019. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Arremiszqween ***** válasza:

En is 17 vagyok, és molett, de én úgy tapasztaltam hogy inkább a soványabb lányok jönnek be a fiúknak.

17/L

2019. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Facén csak ducis csopikban vagyok benne és csak 70+csajok az ismijeim. ja és minden exem duci volt......... elég?
2019. aug. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!