Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teltebb lányok: mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok: mit gondoltok egy olyan srácról, akit kifejezetten vonz a kövérség és a háj egy lányon?

Figyelt kérdés

Nemcsak arról van szó, hogy nem zavar a kövérebb alkat, hanem kifejezetten előny, nagyon-nagyon vonz. És nem csak kicsit duciról beszélek, hanem arról ha bőven van háj...


Ez mennyire fura vagy zavaró? Vagy lehet örülni ennek lányként?


Lenne még néhány kérdésem ezzel kapcsolatban, de azt nem merem itt kiírni. Ha valaki segítene, magánban nagyon megköszönném, ha írna.


NEM ismerkedni szeretnék, csak külső, őszinte véleményekre lennék kíváncsi


19/F



2017. okt. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki,hogy valaki elfogad és tetszem neki így is :)
2017. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagy kofferba jó pakolni csak szar vele utazni :D
2017. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kissé furának tartanám, ha kifejezetten vonz, de örülnék, hogy végre valaki elfogad így. Írhatsz, ha akarsz, válaszolok szívesen.
2017. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs de a kérdés felvetett bennem egy másikat

van olyan lány aki kicsit testesebb pasit tartja jónak?

Nekem nagyon bejönnek a telt lányok de ahogy észre vettem fordítva ez nem gaz pár haver még azt is könnyebben elképzeli hogy egy fogpiszkálónál nagyobb esélyem van ezt kétlem de ha így is lenne attól még nekem nem jönnek be a fogpiszkálók 21f

bocsi kérdező ezért sz összevisszaságért

2017. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Kicsit fura, de nekem örömteli, hogy vannak ilyen srácok.

Én egyre ducibb vagyok, és inkább negatív beszólásokat hallok.


Írhatsz, szívesen válaszolok a kérdésekre.

2017. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám különösebben furának. Mindig is tudtam/ gondoltam, hogy kell lennie valakinek akinek én is tetszem. :D
2017. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is imádom a kövér nőket! Jó ízlésünk van! És szívesen ismerkednék is ilyen lányokkal. :D
2017. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!