Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan jobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan jobb?

Figyelt kérdés
Ma leborotváltam odalent, de nem tudom hogy hogy lenne jobb szőrösen vagy szőrtelenül kérlek valászotokat indokoljátok

2019. szept. 1. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy neked KÉNYELMES.


Az én személyes véleményem: jobban szeretem szörtelenül, de a szőrössel sincs bajom, csak ne legyen nagyon olyan.

2019. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szőrösen. Ha nagyon hosszú vagy elvadult, akkor lenyírva. De a teljesen pucér, borotvált nekem nem teszik annyira. Ha lehet választani.

Egyébként nem ez a lényeg. Nem ettől függ, hogy jó-e valakivel.

2019. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Túl nagy bozót lehetőleg ne legyen, de azon kívül teljesen mindegy, ahogy neked kényelmes. Tényleg nem ezen múlik.
2019. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Inkább szőrtelenül, de hát kinek mi. Van akinek a csupasz nem tetszik. Ha nincs konkrétan barátnőd, akkor lényegében úgy, ahogy neked jobb. Ennek ellenére szerintem azért nem árt valamennyire karban tartani.
2019. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorosen
2019. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!