Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy fiú akit még nyáron ismertem meg. Tök jól elvoltunk meg ismerkedtünk, találkoztunk, irogattaunk stb. Ő

Azt mondogatta bejövök neki meg ilyenek. Egyik nap mikor beszéltünk azt monda nem kéne beszélnünk mert hogy sajat maga szerint egy rossz társaság. Erre én azt mondtam nem igaz meg hogy ez tök hülyeség. Ezek után egyik héten megkérdeztem tőle hogy nem e jön ki velem a hétvégi fesztiválra. Az üzenetet látta de nem válaszolt. Mondom biztos dolga van. Aztán másnap elérhető volt gondoltam megint megkérdezem. Ezt az üzenetet is látta de erre sem válaszolt. Amikor mar letelt a 3 napos fesztivál ra írtam hogy most mi baja van velem meg miert viselkedik ilyen furán. Azt mondta semmi baja nincs velem meg hogy nem is viselkedik furán. Felhívott telefonon és beszélgettünk arról miert nem írt vissza. Annyit mondott dolgozik ezert nem ért rá. Miutan ezt megbeszéltünk még dumáltam vele egy kicsit hogy jó volt e a napja stb. Aztán letettem. Másnap mondom rá írok hogy hogy van...de az a helyzet hogy nem írt vissza. Már nem akartam megkérdezni hogy megint mi baja mert nem akarok nyomulósnak tűnni.(igy is eléggé annak tartanak) Egy héten keresztül nem beszéltünk és mikor az utcán összefutunk vagy látjuk egymast csak néz...én meg nem merek ránézni mert nem akarom kimutatni hogy érdeklődöm iránta. Szóval a kérdésem az az lenne hogy nincs e valakinek valami tippe miert csinálhatja ezt? Hogy hetekkel ezelött meg úgy mond flörtölt velem meg rám írt stb. Aztan hirtelen nem ír vissza, nem köszön hanem csak néz....



2019. szept. 5. 22:29
 1/7 A kérdező kommentje:
A helyes írási hibákért bocsánat...csak gyorsan leírtam
2019. szept. 5. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi így nem tudjuk kideríteni. Kérdezd meg tőle, szerintem az a legegyenesebb.
2019. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nem vagy neki szimpatikus, én is csináltam hasonlót, mert én csak barátként gondoltam rá, aztán a csaj elmondta hogy amúgy belémszeretett. Én meg megfontoltan leráztam , hirtelen biztos jobban fájt neki, de ha tartom benne a lelket azzal, hogy közel maradok hozzá, akkor sokkal hosszabb ideig élte volna meg a rosszat. Taktikai döntés, ami először csúnyának tűnik, de ha jobban belegondolsz biztos hogy nem fog többet irántam érezni semmit, hisz nagyon megsértettem, szóval nem fog többet csalódott lenni miattam.
2019. szept. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
NE hallgasd az előzőre! Kérdezd meg tőle H mi q gáz, de előtte mond el neki hogy nem mondod el senkinek.
2019. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehez ezt ennyibol megmondani.


Az is lehet, h tulsagosan megkedvelt, es megijedt ettol. Fiatal meg, nem akarja lekotni magat.


Nagyon kulonbozo a csaladi hatter is lehet, pl szegeny csaladbol jon, nincs penze baratnore.


Vagy tenyleg az, amit korabban irtak, hogy rajott, h nem akar toled semmit, es ahelyett h lett volna batorsaga ezt megmondani, kitalalt egy ilyen dumat, hatha igy nem bant meg annyira.


De lehet az is, hogy igaz, amit mondott, es tenyleg azt hiszi magarol, h o nem jo tarsasag, m pl sokat depizik, maganak valo stb. Lehet h unalmasnak, ertektelennek tartja magat.


Szamtalan oka lehet, tenyleg vele kellene inkabb megbeszelned, hatha megnyilik majd.

2019. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tole mi a baja, es ha nem mondja, akkor szepen osszad ki egy kicsit ;), isten mencs nyomulni ezzel csak roaszat teszel.. mindig az a jo egy "ferfi szemebe" ami elerhetetlen, nehezen kaphato.. persze vannak kivetelek.. szrtintem radunt, es valamiert elveszett benne a szimpatia tefeléd, vagy ismerkedik massal. Es csak nem meri neked elmondani hogy magyarul "kopj le". Szerintem ha igy fojtassa hagyd az egeszet. Es sajat magadon valtoztass, pl ne legyel senkire ilyen nyomulos... hanem tarts egy kis lepes tavolsagot minden eggyes ismerkedesnel. Hogy valtsd ki a pasiban hogy "ezt megkell szerezzem" féle szituacio. :) ha gondolod segitek... ;)
2019. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírasert, tabrol irtam
2019. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!