Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett "köztünk"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett "köztünk"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont ma egy hete, hogy mondhatni megismerkedtem egy lánnyal. Eddig csak snapchaten beszéltünk de minden pazarul ment. Ugye suliidő van és mégis 2-3ig fentmaradt velem dumálni. Mondta, hogy szimpatikus vagyok neki, és én vagyok az egyetlen fiú akinek ilyen hamar megnyilt. Duma duma aztán két napja megnyitotta a képet amit küldtem (snapchatesek értik) de nem irt vissza. Megértettem, nem mondtam neki semmit. Aztan nem beszéltünk egészen tegnap este 10ig. Akkor is a storymra válaszolt valamit. Beszéltünk nagyjából fél órát aztán meg meg sem nyitotta a snapjeim. Pedig láttam a mapen, hogy aktív nagyon sokszor...Én azért is elköszöntem tőle tegnap este, hogy "Neked is jóéjszakát:))". Nagyon kivagyok, mert láttam, hogy kikkel lóg (mármint felkapott fiúkkal, mondjuk a lány is az) és valamiért féltékeny vagyok. Rettenetesen bejön a csaj, már meg is beszéltük, hogy talizunk, de eddig semmi, mert most padlóra küldött a megfázás...Nagyon szar kedvem van emiatt, talán nem is érdeklem?...Miközben most írtam ezt a kérdést is "ignorol". Köszi ha elolvastad...
2018. dec. 19. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A lány 15, én 17.
2018. dec. 19. 12:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy most reggel írta, hogy elaludt, mert nagyon szar napja volt, meg minden. De valamiért úgy érzem, hogy kifogás...Mert ugye fentvolt snapen, és kijelzi, de mondta, hogy úgy aludt, hogy nyit volt a telefon.
2018. dec. 19. 12:55
 3/5 anonim válasza:
15 éves süldő GYEREKlánytól mit vársz?
2018. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamuzik és azt hiszi te elhiszed. Ha nincs jobb veled tölti az idejét. Gondolom amikor fentmaradt veled volt más is aki lekötötte és nem miattad maradt fent. Majd, ha unatkozik keres.
2018. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hagyd a lányt. Tudom, hogy nehéz ez, ha tetszik az illető, de ezzel magadnak teszel jót. Önmagában az, hogy beszélgetsz valakivel, nem feltétlen jelent semmit se. Valószínűleg azért nem keres téged, mert más dolga volt. Az, hogy az a dolog kapcsolódik-e az általad írt felkapott fiúkhoz, azt meg már csak ő tudhatja. Erről viszont nem köteles beszámolni neked.

Ha beszélgetni akar veled, akkor majd megkeres. Addig viszont inkább hanyagold őt.

2018. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!