Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova írjam neki, hogy boldog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova írjam neki, hogy boldog szülinapot?

Figyelt kérdés

Oké. Lehet hülyén hangzik, de nem tudom!^^" tavaly jártuk ugyanarra az edzésre. Csak pár szót váltottunk az év alatt. Mostanra már köszönő viszonyban vagyunk. Bár gyakran zavarba jövök mikor meglátom és inkább elfordítom a fejem.. Még tavaly bejelöltem facebookon, illetve év vége fele egy hülye indokkal ráírtam.Akkor nekem egyértelmű visszautasítás volt hogy igazabol utana ő nem keresett..illetve már akkor is szűk szavú volt, mintha nem akarná tovabb vinni a beszélgetést. A nyáron bejelöltük egymást instán, de azt is én kezdeményeztem.

A kérdésem tehát ezek után még hülyébbnek hangzik..lassan itt lesz a szülinapja. Akarok írni neki, de úgy érzem nem vagyunk olyan jóba, hogy írjak a facebook falára. Privátba meg..nem tudom. Az is túl személyes. Valaki tud tanácsot adni? Vagy ne rohangáljak olyan után akit úgy se érdeklek?

Én 18/l. Ő 17/f



2019. szept. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on: Boldog szülinapot, XY! :D
2019. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarsz, akkor írj az üzenőfalára. Simán "Boldog születésnapot!" és ennyi, semmi emoji meg cukiskodás meg akármi nem kell hozzá. :D

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem érdeklődik irántad, szóval ja, én azt mondom, hogy ne fuss utána, nem érdemes. De a születésnapjára ettől még írhatsz, abban nincs semmi.

2019. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs abban semmi, ha az üzenőfalára írok? Csak már nyomulósnak érzem magam.. Nem azért mert mindennap zaklatom, hanem, mert mindig amikor valahogy előkerülök nála én kezdeményezek..
2019. szept. 8. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki személyesen. Az a legszívhezszólóbb.
2019. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenkinek jól esik ha kap üzit szülinapjára.Szerintem az fb oldalára írd.És ha van rá lehetőség személyesen is mond el neki.Sok sikert!😊
2019. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!