Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan legyek "népszerübb" a fiúk körében?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a kilencediket, és máris hallgatom, ahogy az osztálytársammal flörtöl a helyes tizedikes srác, meg a barátnöm milyen jól megvan a barátjával. Én meg nehezen jövök ki a fiúkkal (lányokkal is, introvertált vagyok) pedig haverokat is nagyon szeretnék. Nem mondom hogy nagyon szép vagyok, de azért láttam már rosszabbat. Az öltözködésem kezdem megváltoztatni, eddig elég lepukkant voltam, nagy pólók, bö kockás gatyák, bakancs. Ma miniszoknyában voltam pl. És amúgy elözö osztályomban is volt egy fiú, akivel szinte ugyanolyan volt a humorérzékünk, de ö nem tudta, mert nem nagyon mertem megszólalni. Szerintem amúgy rajtam kivül más nem is értette a poénjait. Igazából akkor tudok barátkozni, ha ott van egy barátom, akkor elég nyitott vagyok, és az tök jó. Meg azt is gondoltam, hogy a viselkedésem se nagyon jön be a fiúknak. Nagyon hülyén és hangosan röhögok, és akkor nem nagyon figyelek pl kinézetemre. aztán meglátom a szép és aranyos lányokat az osztályból, és majdhogynem szégyellem magam.

2019. szept. 6. 22:19
 1/3 anonim válasza:
75%

Nekem szinte csak fiú barátaim vannak.. figyelj próbálj te nyitni feléjük kérdezd meg hogy benne lennének e egy mekiben pl. Add magadat soha ne játszd meg magadat.. mondj 1-2 hülye viccet vagy próbálj közös témát találni egy idő után arra eszmélsz majd fel hogy tele vagy haverokkal

(L)

2019. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj erre több lehetőség van.

- Nem muszáj a sulin belül maradni, menj ki koncertre, szabadtéri előadásra, stb. Biztos összefutsz egy sráccal akivel kölcsönös a szimpátia.

- Ha úgy látod, hogy nagyon gáz a stílusod, akkor alkalmazkodj. Nem ajánlom, de tanulni biztos tanulsz belőle. :D

- Állj bele a helyzetekbe. Ha introvertált vagy, akkor mozdulj ki a kis komfort zónádból, és tudatosan menj bele a helyzetekbe. Merj megszólalni (még ha hülyeséget is mondasz, mert az is fejlődés ebben az esetben), később meg te is leszólíthatsz akárkit. - kommunikáció nélkül semmi nem megy.

meg van még egy pár.


De igazából majd később te is rájössz, hogy ezek nem is igazán számítanak, és elkezded adni önmagad minden szégyen nélkül. :)

2019. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. szept. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!