Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek melyik népszerűbb a csajok körében, nektek ki tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Két általam ismert személyröl vangy szó, ls az egyik kiemelten népszerűbb a csajok kprében. Kíváncsi vagyok melyikre tippeltek, melyik az.


1-es. Kondizok, egész jó fizikuma van, csak olyanokkal tud poénkodni, akiket már jól ismer, nem beszari, de nem valami beszédes, normális témákban lehet vele beszélni föleg. Arcra szerintem rendben van, nem kiemelkedően jóképű, de azért átlag fölötti. Van kocsija, egy gyárban dolgozik, 21 éves.


2-es. Nem sportos, van rajta kevés felesleg, de azért nem elhízott. Jóképű, pénzes a családja, jó dumája van, poénkodik, képes bárkivel elbeszélgetni. Nincs kocsija, nem dolgozik, szülei tartják el, néha egy két alkalmi melót elvállal. 22 éves.


Melyikre tippeltek, nektek ezek alapján (ami tudom azért kevés infó) ki tűnik szimpatikusabbnak?



2017. aug. 14. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel szívesebben összehaverkodnék, de szerintem a második népszerűbb.
2017. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja és kiegészítés: 1-es közepes ruhákban jár, nem a legdrágább, de nem is lógós rusnya ruhákban, a második márkás drága ruhákban divatosan öltözködik
2017. aug. 14. 13:05
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
1-es mindenképp a kettes csak apuci kicsi fia. Az olyanok kevesek az élethez.
2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

"2es. Bla bla, bla bla bla bla, bla bla bla. Bla, pénzes a családja, bla bla bla, bla, bla bla bla. Bla bla, bla bla, bla bla bla, bla bla bla bla bla bla. 22 bla bla."


Ő. Sajnos.

Persze aki értelmes partnert szerente az az 1est választja. Lánytól függ, de a másodiknak szerintem nagyobb sikere lenne.

2017. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#3


Azért itt nem egy gazdag milliárdosról beszélünk a kettesnél. Nincs kocsija, nincs pénze és dagadt is. A szülei tartják el. Akkor már húzhatja a jó dumáját magára. Manapság a csajokat a kocsi és az vonzza, ha a pai eltudja tartani a munkájából. Erre csak az 1-es képes.

2017. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kerdesem van ez.miert tini kategóriába rakod?? Ertem en hogy a 20+os fiatal felnottek mar csak kis lanyokkal tudnak kikezdeni a konnyu punci erdekeben de attol meg ok maguk nem lesznek tinik...
2017. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azoknál a pont akik a 2-est mondták :) Neki állandóan más csaja van, mindig rövid kapcsolatai vannak, instagrammon rengeteg követője, az 1-esnek pedig csak apró baráti, és kicsi haveri köre van, mellesleg ketten ismerik egymást, egymás haverjai, van egy közös jó barátjuk(én), az egyesnek eddig összesen 2 csaja volt, az egyik megcsalta, a másikkal pedig szakított, mert gyökér volt a csaj. Amúgy azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam merre áll a mérleg majd, de eléggé egyensúlyba állt. A 2-es a népszerűbb, bár szerintem elég gyerekes, az egyes elég éretten tud viselkedni, csak szűkszavú, nehezen ismerkedik, pedig szerintem is neki kellene népszerűbbnek lennie. Ennyire számít, kinek milyen beszélőkéje van. Engem is meglep, hogy a 2-esre mennek még a szerintem rendes lányok is. (Nekem van barátnőm, jól megvagyunk, csak az 1-es számú barátomnak akarnék valakit szerezni, csak furcsállom, hogy ő nem igazán vonzza a csajokat.)
2017. aug. 14. 14:05
 8/26 A kérdező kommentje:
Azért a tinibe raltam, mert nem az a tipikus felnőttes kérdés
2017. aug. 14. 14:05
 9/26 I noor Y ***** válasza:

Aki nehezen ismerkedik meg uj emberekkel keves ismerose lesz

Tehat legyen barmilyen is...nem lehet nagyon nepszeru

A nepszeruseg nem mindig kell...neha teher, de azert nagyon sok helyzet van mikor jol jon

Nagyon sok rendes fiu van sztem akik csendesebbek es nehezebben ismerkednek

De mivel oket a lanyok nagy resze nem ismeri nem tudja h nagyon rendes meg tisztesseges

Szval ez van

2017. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszolok de már mindenhol ezt látom és kiakadtam.

Miért gondolja azt az ÖSSZES pasi (legalábbis itt gyakorin) hogy a lányoknak csak a kigyúrt test ,a pénz meg a kocsi a fontos???

Tisztelet a kivetelnek! De már minden 2. kérdésben benne van hogy ilyen-olyan kigyúrt de nem pénzes baj-e v fordítva stb.

És ez már kezd idegesítő lenni. Mi a francért kell minden lányt/nőt akár 17 akár 30 éves egy anyagias ,felszínes libának tartani?

Nem azt állítom hogy a külső nem fontos ,de csomó helyen azt látom hogy sokan azt hiszik hogy tök mindegy amúgy hogy néznek ki ha ki vannak pattintva. Mások ugy gondolják mindegy amúgy milyen csak legyen tele a pénztárca és onnantól sima ügy.

Ez baromság!

Hol vannak a belső értékek? Azzal mi van hogy milyen az adott ember személyisége? Humor ,intelligencia, humánusság ,megbízhatóság...

Miért gondolja mindenki (akinek nem inge ne vegye magára) hogy elég ha jól néz ki és/vagy pénzes onnantól kezdve mindegy hogy milyen??

Elhiszem hogy manapság sok a felszínes csaj de minek kell általánosítani? A sok rossz tapasztalat még nem ok arra hogy 100 lányból 100-at anyagiasnak és felszínednek tituláljanak.

És utólag is bocsi hogy nem konkrétan a kérdésre válaszoltam de már nagyon elegen van ebből.

17/L

2017. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!