Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nektek a szőrtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek a szőrtelen vagy a szőrösebb tipusu fiuk jonnek be?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen szőrtelen vagy csak kissé szőrös. Számomra nem vonzó a sok szőr, sőt kizáró ok is lehet! Nagyon nem értek egyet azzal, hogy egy férfi szőrösen férfi, úgy természetes és még sorolhatnám. Utóbbinak talán igazat is adok, de nem jelenti azt, hogy úgy is tetszik! Megnézném hány fiúnak kéne naturálban bármelyik lány. Persze ízlések, ki mit mondd, valakinek épp a szőrtelen nem tetszik. Nem hiszem, hogy ilyen jellegű kérdésekre lenne egy konkrét válasz.
2019. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez attól is függ a fiúnak hogy áll! Mindkettő be jön ha fiúnak jól áll...bár talán a teljesen mindenhol szőrtelen nem ő kicsit sokat foglalkozhat ezzel.
2019. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát az attól függ, hogy hol. Ha mondjuk még a hátán is van szőr, az nekem elég visszataszítóan hat. De úgy alapból nem szeretem, amikor valaki nagyon szőrös.
2019. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Picit legyen csak az.
2019. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Nekem kifejezetten a szőrös férfiak tetszenek. Volt már, akit azért utasítottam el, mert taszított, hogy egyáltalán nincs szőr a mellkasán.

Továbbmegyek: szőrből is van szép és csúnya, tehát nekem sem tetszik mindegyik.

2019. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem vészes a vonzó. Mondjuk ez egyénfüggő.
2019. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!