Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele vagyok "bolondulva" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok "bolondulva" a vörös hajú lányokba?

Figyelt kérdés

Amikor mondjuk meglátok az utcán egy vörös hajú lányt, akkor akarva-akartlanul szemmel scan-elem úgy, hogy nem mozdítom meg a fejem. Valamiért amikor meglátok egyet, akkor elkap valamilyen "kellemes borzongás", ezt talán ahhoz tudnám hasonlítani, hogy amikor kiráz a hideg, csak a kellemesebb verziója. A barátnőm barna hajú, de semmi pénzért nem hagynám el egy vörös hajú lányért sem, mert (bármennyire is hihetetlen az én korosztályomban) engem jobban érdekelnek a belső tulajdonságai a külsőnél (külsőleg nincsenek nagy elvárásaim amúgy). Beszéltem vele erről a "fétisemről" és azt mondta, hogy jobban tetszettem neki a kicsi nagyobb macis pocakkal,és, hogy ő is nézett már meg férfit, de nem szólt közbe, mert azt akarta, hogy magamnak is tetszek. Ő azt mondta, hogy vörösre nem festené be a haját, mert idétlenül érezné magát (persze győzködtem, hogy nem állna neki rosszul szerintem, de nem erőltetem rá a "fétisem"). Eléggé bízunk egymásban ahhoz, hogy tudjuk, hogy nem csalnánk neg egymást, főleg mert mindkettőnk a maga módján eléggé "fura", de olyan szinten, hogy már kiegészítjük egymást 😄


Férfitársaim! Vagytok még így vagy hasonlóan rajtam kívül?

Vörös|más hajszínű lányok! Mi a véleményetek erről? Elítélendő, elfogadható?

Kort és nemet is írjatok légyszi, a trollok pedig ne itt éljék ki a vágyaikat 😃

21\F



2019. szept. 18. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem megy a kapcsolatotok rovására akkor nincs ezzel baj.
2019. szept. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én azokat a lányokat nézem neg,akiknek össze van fonva a hajuk. Nyilván nem egy fő tényező,de akkor is. És szerintem ezzel nincs baj.
2019. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Vörös hajú lányként mondom, hogyha azzal jössz oda hozzám, hogy őrülten beleszerettem a hajadba az nem plusz pont xd.

Manapság sztem teljesen természetes ha egy lánynak vörös a haja, de valamiért egyesek mégis teljesen különlegesnek látják őket.

2019. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haveromnak is tetszettek a vöröshajú lányok , mégis egy barnával beszélget mostanában,

nekem pl a szőke a kedvencem, de nem döntő tényező

17f

2019. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen énis ugyan ebben a cipőben járok márkét éve

Van1nő az életemben olyangyönyörű, hogy azt szavakkal nemtudomkifejezni, aztán egyszer szerelmet valottam neki nagy nehezen, rászántam magam énugyanis eléggé féltemtőle mert túljó nőnek tartom, olyan mint egymodell

Egyszóval imádom a vörös haját a mainapig:D

2019. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész mártöbbmint kétéve van1nő az életembe aki nagyon tetszik fantasztikusan jólnézki igaz folyton vissza utasit de álatian vonzó Vörös dögös csajszi,és egyszerüen nemtudom kiverni a fejemböl:D igen ismerem az érzést ami nekem kimondottan fáj:((((
2019. szept. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vörös hajú fiúk tetszenek iszonyúan... Sajnos még soha nem jöttem össze egyel sem. Viszont ez tényleg csak egy hülye fétis. Per pillanat nem olyan csajjal vagy együtt, aki külsőre tökéletesen az ideálod, és akkor mi van?
2019. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetes szökeként, mondom, hogyha ilyet mondsz a barátnödnek, hogy:Tetszenek a vörösek!! Közbe ő barna, az egész sértő tudd lenni!!

Nekem egyszer azt mondta az exem, hogy ő imádja a barna szemű, barna hajú lányokat, szoke kek szemmel, hát gondolhatod, hogy eset, hogy mit érezhetem!! Aztan hetekig önbizalom hiányom volt emiatt aztan, csak makacsságbol sem változtatam meg a színeim, de azért a mai napig a nagyon északi színeimmel irígy vagyok a délebbi egzatikusabb női társaimra!! Szoval szerintem ez a kijelentés nagyon illetlen volt!!

2019. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén vöröshaj fétisem van, 18F
2021. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!