Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire a vörös hajú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom ez nagyon felszínes kérdés, de azt vettem észre magamon, hogy szinte csak a vörös haj jön be. Nyilván ez csak a külsőség, ha megismerem az adott srácot és szimpatikus akkor szinte mindegy hogy néz ki, de igazán vonzónak csak a vörös hajúakat találom, ami belső ide vagy oda, mégis sokban korlátoz. Vagyis biztos rengeteg szuper srác van, akiket így elkerülök mert, nem szemezek, észre sem veszem, mert nem találom elsőre vonzónak, erről pedig nem tehetek.

Közben meg olyan ritkán látok vörös hajú fiúkat, de velük kb úgy vagyok, hogy mindegy hogy néz ki bejön.

Szerintetek ez normális, hogy ennyire korlátozottan rájuk vagyok kattanva? Hogy tudnék nyitottabb lenni (vagy vörös hajú srácot találni :DD)??


17/L



2019. máj. 11. 22:06
 1/6 anonim válasza:
Hát, én azt javasolnám, hogy próbálj szóba elegyedni, ismerkedni nem vörös hajú srácokkal is, hátha lesz egy, aki bejön, miután megismerted. Amúgy meg nekem is nagyon bejönnek a vörösek :)
2019. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Porkardfogútigris válasza:
60%
Nekem van egy vörös hajú fiú ismerősöm ha gondolod😂😂
2019. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam is pont ilyen volt/vagy még mindig ilyen.

Mindig azt nézte egy fiún először ,hogy vörös-e ,én ezt sose értettem . De végül lett egy vörös pasija .keress egyet te is .

2019. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy vöröshajú lesz majd életed párja,és tudatalatt érzed, és azért vagy ennyire" ráállva".
2019. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a porcelánfehér bőrű, nagyon sűrű, nagyon göndör, éjfekete hajú, magasabb, homokóra alakú, nagymellű (D felett) nőkre voltam/vagyok ráállva, de nagyon durván.


Ez elég specifikus, de végül is nem adtam fel ezt a preferenciát, és ma ilyen a barátnőm, ráadásul a szó legszorosabb értelmében minden más (szintén hasonlóan specifikus dolgok) is tökéletes az utolsó kis részletig. Már több, mint két éve együtt vagyunk, tehát talán elmondható, hogy nem a kezdeti rózsaszín ködről van szó.


Persze nem kevés szenvedésen kellett ezért keresztül mennem, és nem kevés nőről kellett lemondanom. Minél több elvárásod van, annál jobban fel kell legyél készülve arra, hogy egyedül kell majd leélned az életed -- én pedig erre még a mai napig is fel vagyok készülve, és nem számítok senki másra magamon kívül a boldogságomért.

2019. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vörös haj nálam nem kizáró ok, mert az a lényeg, milyen az alkata, meg az arca.

De tetszett már vörös, fekete, barna, szőke, alacsony, magas egyszóval mindenféle típus.

Helyes férfisztárok vörös hajjal:

1. [link]

2: [link]

2019. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!