Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késhet a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én 17 vagyok, a barátnőm pedig 14. Konkrét szexuális eggyütlétünk még nem volt, de kb 2 hete (szept. 8) pettingelésnél a nemiszervem hozzáért az övéhez. Nem hatoltam be, de nem tudom, hogy volt e rajta előváladék. Utána ugyanezt gumival is megpróbáltuk, de akkor sem hatoltam belé, és nem mentem el. Kb. 4-5napja késik neki, néha görcsöl a hasa, de semmi. A terhesség egyetlen tipikus "tünetét" sem mutatja. Olvastam hogy késhet kevés alvás, stressz, stb miatt, idén kezdte a gimit, új környezet, új emberek, stb, és ráadásul a szokásos időpont helyett kb, másfél órával korábban kel, és jóval később is ér haza. Lehetséges, hogy ezek miatt késik, vagy van esély a terhességre? Kérlek, csak komoly válaszokat írjatok!

2019. szept. 19. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó kis nevelési zsákutca,ha 14 évesen ezt csinálja.
2019. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, sőt valószínű, hogy inkább ezért késik neki. Nekem is volt, hogy másfél hetet késett, pedig nem feküdtem le senkivel.:)

De azért csak óvatosan, és mindig védekezzetek!

2019. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősen még nem feltétlenül ált be neki rendesen, még az is teljesen normális lenne, ha ki maradna 1 hónap. 1 év kihagyásról is hallottam már.


De persze lehet stressz miatt is.


Viszont ha ennyire tartotok attól, hogy teherbe esett, akkor vegyetek tesztet, vagy menjetek el orvoshoz. Nem kell a szülők engedéje hozzá.

2019. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok apuka.
2019. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A leírtak alapján valószínűtlennek látom a terhességet, de eléggé felelőtlenül kezelitek az együttléteiteket. VÉDEKEZNI KELL és semmit se bízni a véletlenre!
2019. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
18 éves koráig senki se szexeljen ha ilyen buta ez a korosztály.
2019. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Az ember nem robot,hogy pontbann szeptember 15.-én 17:47-kor jön meg mindig.
2019. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!