Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz/r***ncos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz/r***ncos hogyha vágyok arra hogy fiuval aludjak? Olyannal akit ismerek és CSAK ALUDNI (egy agyban)

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha szexre vágynál, az sem lenne gáz. Természetes.
2019. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Igen nagyon :/

Amúgy nem mert látnád mi jár az én fejemben.. és én meg sem kérdőjelezem magam hogy ez most r..bancos🤣

2019. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit kétoldalú a dolog.


Nekem ha a barátnőm lennél, és más fiúval aludnál (mert mondjuk én külföldön vagyok, buli után hazakísért mert szarul lettél, akármi), nagyon zavarna.


Ugyanakkor nekem egy lány barátom a legutóbbi buliban szarul lett, én meg nála aludtam, mert nem odavalósi vagyok, ahol voltunk, aztán megkért, hogy feküdjek be mellé. Egyikünk sem akart semmit, de végül még simogattuk/masszíroztuk egymást, de tényleg csak baráti szinten.


Az a baj, hogy nem sok kell ahhoz, hogy egy ilyen "baráti együttalvás" átmenjen csókba/szexbe.


21F

2019. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem.
2019. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kargor ***** válasza:

Szerintem nem, ha több is van benne akkor már igen!

Együtt alvás lehet a szeretett közel tartása.

(ezt úgy értem hogy szereted hogy van valaki melleted)

2019. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem így gázosabb hogy szex nelkűl legyen ...!
2019. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!