Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnek olyannal 'kozele...

Hogyan tudnek olyannal 'kozelebbi' kapcsolatba lepni, akit csak latasbol ismerek?

Figyelt kérdés

Arra lakik amerre en sokat latom..

Ne olyat irjatok legyszi h szolitsam le..hanem valami olyat ami tutko h egyszer vagy tobbszor tudjunk talizni vagy hat nem tudom.


Azert elore is koszi!

Fffi-ffi


2013. szept. 15. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
"Ne olyat irjatok legyszi h szolitsam le.." B+ akkor küldj neki füstjeleket ,vagy csak szimplán rugdost meg.
2013. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul erted..elcsabitani h lehet*?
2013. szept. 15. 17:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek??
2013. szept. 15. 17:22
 4/9 sándorjános ***** válasza:

Amikor mentek valamerre, akkor kicsit megelőzöd, aztán megbiccensz, mintha megbotlottál volna (elesni nem szabad, mert az már elég szánalmas kísérlet, és elég eröltetett szaga van), egy pillanatra körbenézel, hogy lásd, hogy senki nem nevet-e rajtad- Na akkor ha összenéztek nyugodtan elmosolyoghatod magad (biztos, hogy ő is látni fogja az arcodon, és ki állná ki ezt nevetés nélkül, csak hogy tudassa "Igen, én láttalak" :D), ezek után jöhetnek a vicces hozzászólások, hogy "Ehh... ki tette ide ezt a göröngyöt?", "És te? Szoktál botladozni?", "Na, azért ennyire béna nem volt? Jó egy kicsit..." - és lehet terelni bemutatkozás, és egyéb témákba, lásd: Te merre mész? (Ha buszoztok, akkor nyugodtan vele mehetsz addig.), először nem kell eröltetni azt a NAGY beszélgetést, elég, ha köszönőviszonyba kerültök, aztán már lehet máskor is beszélgetést kezdeményezni egy egyszerű helló/sziával.


Még nem teszteltem, de szerintem tök egyszerű, és vicces dolgok jöhetnek ki belőle. Lehet, hogy nem alkalmas beszélgetés megkezdéséhez, de még mindíg egyszerűbbé teszi a leszólítást, amit egyébként is ajánlok, csak egy kis zsánert adva az egésznek.

2013. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszono viszonyba vagyunk..

Innet tovabb hogyan?:)

Amugy kettes koszi.te fiu vagy lany vagy?

2013. szept. 15. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Elcsábítani?? Nem azt írtad, hogy mindketten férfiak vagytok? Nem értem... most akkor mi van? Vagy búza vagy?? Mert akkor inkább ásd el magad! xD
2013. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sándorjános ***** válasza:
Srác vagyok.
2013. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es én meg sonkás szendvicset tízoraiztam. Ez hogy a fenébe jön ide ?
2013. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sándorjános ***** válasza:
Talán olvass egy kicsit a kommentek közt, mielőtt ideböfögsz valami bunkóságot. Kérdésre illik felelni.
2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!