Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezeket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom ezeket a "Hogyan szedjek fel egy csajt? " meg, hogy "Hogyan szerezzem meg azt a lányt? " dumákat, vagy van más is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nekem ez teljesen olyan hatást, érzést kelt, mintha valami tárgyként néznék a lányokat. Mint akik csak egy darab szemetek lennének, amiket fel kel szedni, vagy mintha valami számítógépes játékban lévő dolgok lennének, amiket meg kell szerezni... Számomra ez annyira kiábrándító.

2019. szept. 23. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:

*kell


Bocsánat.

2019. szept. 23. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A lányok is kiábrándítók. Szerintem ez így fairnek hangzik.
2019. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Teljes egyetértésem van veled.
2019. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanez fordítva is megfigyelhető, az gondolom nem bántja a szemed.

Aki A-t mond, az mondjon ám B-t is.

2019. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2, #4 Bocsánat, egyébként lányok esetében is láttam már nem egyszer erre példát, arról is ugyanaz a véleményem.


Csak ez a kérdés most egy pár kérdéssel alattam lévő kérdés miatt ugrott ki belőlem, azért írtam lányt és nem fiút, de tudom, ne mentegetőzzek, stb... Mindegy.


Köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 23. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért írják ki ezt a kérdést, mert várják hogy majd pár lány rájuk írjon és ott akarnak felszedni valakit.
2019. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert mindenkinél más ez. Tényleg nem tárgyak, hogy ha végig csinálsz valamit, akkor megkapod.
2019. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!