Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinki333 kérdése:

Hogyan szedjek fel egy nálam 7 évvel idősebb fiút?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek az ismerőse a srác, amikor összefutottunk buliban v mashol akkor mindig nagyon nezett, bejeloltem es nem jelol vissza, nekem eleve az tunt fel h allandoan bamul , lehet h azert nem akar semmit mert tul fiatalnak tart?

2018. nov. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Úgyis csak egy menetre kellenél neki.
2018. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az összes ismerőse azt mondja róla h nagyon rendes , kedves meg tiszteltudó.
2018. nov. 23. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
*tisztelettudó
2018. nov. 23. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem attól fog valaki ki használni mert jónak vagy rossznak látják mások. Nincs mit veszítened nem ? Tetszik beszélgess vele , találkoz . Engem csibésznek néznek , attól még nem vagyok az.
2018. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem barátom 7 évvel idősebb, de ne kérdezd, hogy csináltam. :D

Igazából csak önmagam adtam és belém szsretett én meg belé.

2018. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy csináltad hogy a 20 év alatti lányok bájosabbak és erre a nem tini fiúk kapnak.
2018. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak beképzeled, hogy bámul.
2018. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!