Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam ezt? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam ezt? Miért érzek iránta ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom és eléggé jobba vagy7nk egymással.Egy este azt álmodtam hogy szexelek vele és ezt akarok majd tenni vele és együtt akarok vele élni.Csak én 21 éves lány vagyok és ő 16 éves fiú.Par kilometerre lakunk egymástól.Mit tegyek?

2019. szept. 25. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért érezhetsz így, mert figyelmes veled szemben és az embernek jól esik, hogyha valaki figyel rá, meghallgatja, stb...
2019. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts az álmaidnak jelentőséget. Abba még Freud is belebukott.
2019. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!