Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Göndör hajú fiúk! Nektek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Göndör hajú fiúk! Nektek a barátnőtök mit szeret csinálni a hajatokkal? Ti szeretitek a hajatok? Zavar ha piszkálja nektek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy mennyire hosszú a hajatok? (Nem tudom mennyire jó a kategória szóval ezt bocsássátok meg nekem(
2019. szept. 28. 20:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Picit sok lett a szóismétlés... Bocsi. És tudom rosszul írtam a zárójelt.
2019. szept. 28. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nincs barátnőm, viszont göndör hajam van.

Hát tök cuki lenne, ha a jövőbeli barátnőm értékelné a hajcim és piszkálná, mert én is szoktam néha :)


18/f

2019. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Lány vagyok, de én pl nagyon szeretem a göndör hajú fiúkat, meg piszkálni a hajukat :D szeretni szokták :3
2019. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Jaj,istenem, nincs annál aranyosabb,mint mikor göndör egy fiú haja :))))
2019. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek a göndör hajú fiúk meglehetősen jól szoktak kinézni. Az ideálomnak is mondanám őket,de a kérdés nem erre irányult. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. okt. 1. 07:00
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik a mérsékelten göndör (tehát nem full bongyor) haj egy fiún, és mindenképp szeretnék beletúrni meg piszkálgatni.
2020. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!