Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú nem használhatja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nem használhatja az UwU emojit? :o

Figyelt kérdés

Hali, azért írom ide mert itt nagyrészt velem egykorúak vannak és a saját korosztályom válaszaira vagyok kíváncsi.


Elkezdtünk itt beszélgetni egy lánnyal (Egyikünk sem mondta ki konkrétan a nemét, de én a kérdésébôl tudtam és gondoltam az írási stílusomból csak lejön neki :D)


Aztán tegnap megkérdezte, hogy amúgy fiú vagy lány vagyok, válaszoltam és kissé meglepôdött rajta, mert egy fiú ismerôse se használja az UwU emojit.


Ennyire ritka vagyok? :D Vagy most hogy vagy ez? xD



#Nem szeretem a kulcsszavakat :c
2019. szept. 30. 09:52
 1/10 A kérdező kommentje:
*hogy van ez
2019. szept. 30. 10:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos én egy emojit használok és az az alap smile face.

F

2019. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Él elvárom uwu uwu uwu
2019. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan cuki cicás dolog, és azt főként lányok szokták használni, mert a férfi képbe nem fér bele a cukiság. Pedig én is szeretem a cuki cicákat, és használom pl ezt a smileyt :3

Nem érdekel ki mit gondol róla. Akinek nem tetszik, annak nem muszáj jóban lennie velem 😊

2019. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam emojikat használni, viszont van pár fiú a környezetemben aki szokott, és általában UwU-t is használnak :D
2019. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :) Ment a zöld
2019. szept. 30. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is használom srác létemre, nincs benne semmi extra. UwU
2019. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

UrU - Ez egy ferde orrú bagolygenyó ami morcosan néz és furcsa orra van ami mint ha szagolna. pedig csak egy random r betűt írtam be. Én is használhatom, de nem szoktam sok emoyit használni mint a legtöbb tini

18f

2019. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sehol nincs írásbafoglalva hogy tilos, de én pl csak az xd-t használom. Rosszul vagyok az uwutól, mindig az ilyen cringe anime kawaii belle delphine hülyeségek ugranak be róla. Nekem fura ha ezt fiú használja, de te tudod.

F

2019. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van aki használ ilyeneket? Gyerekek én már akkor nagyon öreg lehetek a 22 évemmel, mert én még leragadtam az "xd" emojinál...
2019. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!