Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelent ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha egy lány nagyon sok emojit használ?

Figyelt kérdés
Elég sokat beszélgetek egy lánnyal instagramon, és azt vettem észre, hogy nagyon sok emojit használ én mindig csak egyet küldök, de ha valami vicceset írok neki akkor küld 8 😂 szmájlit. Meg amúgy is alig küld üzenet emoji nélkül. Engem nem zavar meg tök jó csak azért írom, hogy szerintetek mit jelent, jó jel?

2018. nov. 5. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt jelenti hogy szeret sok emojit használni. Sok az ilyen lány, ne hidd azt minden egyszerű dologra hogy tetszést fejez ki vele :p
2018. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat és normálisan ír akkor jót jelent, de ha az üzeneteinek nagy része csak emojikból áll, akkor vagy nem tudja kifejezni magát szavakkal, vagy nem is akar igazán reagálni.
2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam meg egy csaj barétom csinálja ezt, csak ő puszilóssal meg szívecskékkel. Ez is érdekes, franc tudja, mit akar. Persze ha csak simáékat küld, az még nem jelent olyan vonzalmat.
2018. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát normálisakat ír. Nem olyan átlagos barátként beszélgetunk majd lesz valami :)
2018. nov. 5. 18:44
 5/5 SzentesAndiii válasza:
Emojimániàs😇❤
2019. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!