Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összeismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összeismerkedni vele újra?

Figyelt kérdés
Eddig nem annyira foglalkoztam a fiúkkal. Legalábbis még sosem tetszett igazán senki. Két éve jártam egy előkészítőre, ami a mostani iskolámhoz kellett. Volt ott egy srác aki alapból tetszett, de nem fordítottam rá nagy figyelmet, mert nem tudhattam, hogyha vége a kurzusnak akkor látom e még egyáltalán. Azonban hirtelen elkezdett közeledni hozzám. Mindíg mellém ült és beszélgetni szeretett volna. Mivel nem foglalkoztam eddig sokat a fiúkkal nagyon megilletődtem. Vagy inkább megrémültem, ezért elkezdtem távolságtartó lenni. Aztán véget értek az órák, lezajlott a felvételi. Én abban az évben még nem felvételiztem, de ő igen. Fel is vették, láttam ott a későbbiekben. Én pedig tavaly felvételiztem, felvettek. Sokszor látom a srácot, hiszen ugyan oda járunk. Elindított bennem valamit... Nem nevezném ezt még "szerelemnek", de több annál, hogy simán csak tetszik. Főleg, hogy tudom, hogy egy baromi kedves és értelmes fiú. Nagyon szeretnék beszélgetni vele, de nem tudom megszólítani.. Nagyon szégyenlős vagyok sajna, bér kezdek lelazulni a jó közösségben. Már egy éve nem beszéltünk és félek, hogy neheztel rám a hirtelen távolságtartás miatt, viszont én azt annyira megbántam. Szerintetek furcsálná, ha egyszercsak ráköszönnék? Vagy hogyan tudnék egy beszélgetést kezdeményezni vele? Hogyan tudnám megmutatni, hogy már nem vagyok az a bezárkózott lány? Tényleg változtam azóta, sokkal zárkózottabb voltam régen, de félek, hogy e miatt már nem vagyok szimpatikus neki. Mondom, hogy még soha nem volt kapcsolatom, még kis szerelmem sem, ezért nagyon új nekem ez a dolog. A válaszokat előre is köszi és bocsi, ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!
2019. okt. 2. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyekezz a lehető legtöbbet ott lenni, ahol ő van, hogy lásson téged (folyosó, iskolaudvar, megállók). Mosolyogva köszönj neki, kérdezd meg, hogy rád ismer-e. Ha buszra villamosra vár - menj egy darabig Te is vele. Találj ki indokot, hogy miért van arra utad. Aztán szállj le és kérdezd meg, nem akar-e egy kávét, hamburgert, süteményt veled elfogyasztani. Aztán majd alakul...
2019. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!