Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik, de örülök,...

Nagyon tetszik, de örülök, hogy a nevem tudja. Hogy tudnék vele összeismerkedni, a közélébe férkőzni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy tőlem egy évfolyammal idősebb srác, aki mellesleg a legjobb barátnőm osztálytársa. És ő egyszerű szavat használva tökéletes, és ahogy a barátnőm elmesélte, sok közös van bennünk, de odáig vagyok... Viszont ő ugyan tudom, hogy tudja ki vagyok, nemrég ismerősnek jelölt a facebookon, de semmi több, sose beszéltünk. De csütörtökön sulibál lesz! Szerintetek? Hasonló sikeres személyes tapasztalatok?

2014. okt. 20. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
decukivagy
2014. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Hajrá kislány mindent bele. Az előjeleid jók, ha bejelölt a fb-on, mert a fiúkra nem jellemző, hogy olyan lányt jelölgessenek ki nem tetszik nekik.
2014. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, az én fiú ismerőseim kb. minden csajt bejelölnek és próbálkoznak nála, ha egy szemernyi esélyt is látnak, hogy megdöngessék. Persze mindenféle érzelem nélkül, de egy numerának biztos te is jó leszel.;)
2014. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!