Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki annyira bejön mint még soha senki más?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az esetek többségében nincs gondom az ismerkedéssel,könnyen megy,az olyan lányoknák is akik tetszenek..viszont van egy lány akinél teljesen elakodok..olyan lányról beszélek aki rámnéz és meghalok kb..tavaly suli kezdés óta nagyon bejön..ahogy mondani szokás a ő a "crushom"..ezidő alatt volt barátnőm is de akkor is gyakran gondoltam a szóban forgó lányra(nem emiatt lett vége) a poén az egészben,hogy ő szöges ellentéte azoknak a lányoknak akik általában bejönnek,nem romantikus,sok fiú barát,első ránézésre nagyon komoly stb.

Már annyi lehetőséget átgondoltam,hogy miként ismerhetném meg mint például:leszólítás,levél,közös ismerős vagy csak simán ráírok stb.

A gond csam az,hogy még gondolkodni se tudok a jelenlétében..csak nézem és nézem és azon jár az agyam,hogy nekem kell ez a lány de más nem.

Van mikor össze akad a tekintetünk de kötve hiszem,hogy azért mert szimpatizál velem..

Már nem egy valaki próbált lebeszélni róla mondván,hogy ilyen meg olyan lány de hajthatatlan vagyok.

Pár napja felvetettem azt a lehetőséget,hogy saját kezembe veszem a dolgokat és megteremtem én a lehetőséget arra,hogy beszélhessek vele valamilyen módon de ez már az elején el is akadt,mert semmi használható nem jutott eszembe..sőt használhatatlan sem:D

Más lányoknál nem izgatna ha nem sikerülne az ismerkedés és nézhetném őket a suliban még 8 hónapig..de nála nem kicsit zavarna,megingatja az önbizalmam a hölgy az az igazság.

Valakinek van ötlete hogyan teremthetném meg az ideális helyzetet?

+Ha valakit érdekel még részletesebben mesélhetek a lányról meg rólam ha valaki az alapján tudna hasznos tanáccsal szolgálni.

Pacsi!

18/F



2019. okt. 6. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon ilyen vagyok, ahogy leírtad a lányt (talán én vagyok?!😂😱) Nemhiszem egyébként de ha kicsit mesélsz magatokról megpróbálok segíteni.
2019. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen meghallgatlak, illetve segítek az ügy érdekében.
2019. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vedd fel valamelyik közösségi oldalon és írj rá ott; ha nem látod élőben úgy könnyebben megy majd a beszélgetés és ha már ott kialakulnak közös témák akkor élőben is lesz miről beszélgetni.
2020. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!